Lipnus slaptažodis

ProPrivacy.com Rezultatas
9.8 iš 10

Santrauka

Lipnus slaptažodis
yra programinės įrangos sprendimas, skirtas padėti žmonėms apsaugoti kelias paskyras naudojant tvirtus, unikalius slaptažodžius. Dažnai sakoma, kad populiarus slaptažodžių tvarkytuvas yra vienas intuityviausių slaptažodžių tvarkytojų rinkoje. Tačiau didelis klausimas yra kaip jis palyginamas su kitais patikimais slaptažodžių tvarkytojais rinkoje? Ar verta jūsų laiko? Šioje apžvalgoje pranešime jums išbandydami naujausią „Sticky Password“ versiją 8.2.2.1.

Greita statistika

 • Šalis
  JAV

Kainos

Laisvas

0,00 USD
per mėnesį

1 metai

29,99 USD
per mėnesį


Apžvalga

Kaip ir kiti slaptažodžių tvarkytojai, „Sticky Password“ suteikia vartotojams galimybę automatiškai išsaugoti kelis patikimus slaptažodžius bet kuriam skaičiui skirtingų abonementų. Tie slaptažodžiai saugomi centralizuotoje užšifruotoje duomenų bazėje; kurį vartotojas gali pasiekti tik su vienu slaptažodžiu.

Tai riboja sunkių slaptažodžių, kuriuos vartotojas turi atsiminti, skaičių, tuo pačiu suteikdamas jiems neperšlampamą visų naudojamų platformų ir paslaugų apsaugą..

Sticky Slaptažodis yra prieinamas laisvai pasirenkamu pagrindu, o tai yra puiku. Tačiau kai kurios svarbesnės funkcijos yra apribotos, nebent jūs mokate už priemoką. Tai galima įsigyti vieneriems metams (29,99 USD) arba su gyvenimo sąskaita (149,95 USD). Žemiau pateiktame paveikslėlyje pateikiamos funkcijos, kurių jums trūksta „freemium“ versijoje.

lipni slaptažodžio laisvoji versija

Pliuso pusėje jūs gausite 30 dienų nemokamą „Premium“ bandomąją versiją, taigi, net ir būdami nugrimzdę, tuo metu galėsite sinchronizuoti visus dabartinius slaptažodžius. Be to - jei nuspręsite nemokėti - turėsite juos rankiniu būdu įvesti į kiekvieną platformą, kad jie atsimintų.

Jei nesate tikri dėl „Sticky Password“, peržiūrėkite geriausių slaptažodžių tvarkytojų sąrašą, kuriame pateikiamos kai kurios alternatyvos.

Sąranka

„Lipnus slaptažodis“ pateikiamas su 45 MB diegimo programa, kurią galima atsisiųsti iš savo interneto svetainės. Vykdomasis failas greitai atsisiunčiamas ir lengvai įdiegiamas. Tai taip pat galima visoms keturioms populiarioms platformoms, bet ne iš „Linux“. Diegimo programa pateikiama kartu su pagrindiniu programos paaiškinimu, kuris paaiškina pagrindines programos funkcijas. Tai taip pat suteikia vartotojams galimybę atsisakyti dalytis anoniminiais duomenimis su įmone (įjungta pagal numatytuosius nustatymus)..

lipni slaptažodžio licencijos sutartis

Įdiegęs programinę įrangą, vartotojas gali prisijungti prie savo paskyros arba nustatyti naują. Nauji vartotojai turi galimybę sumokėti už priemokos sąskaitą arba naudotis ja nemokamai (su trisdešimties dienų premijos bandymu). „Premium“ vartotojams grąžins 26,95 USD per metus.

sukurti lipnaus slaptažodžio paskyrą

Atminkite, kad pagrindinis slaptažodis, kurį įvesite pradiniame etape, bus slaptažodis, kuris apsaugo visus kitus slaptažodžius - taigi turite įsitikinti, kad jis yra tvirtas ir to neužmiršite. Programinės įrangos apačioje yra patogus slaptažodžio stiprumo matuoklis ir, nors tai leis jums sukurti slaptažodį, kuris nėra visiškai tikslus, labai rekomenduojama tai padaryti..

sukurti informaciją apie lipnų slaptažodį

Programinė įranga primena, kad slaptažodis nebus saugomas įmonės serveriuose, o pamiršę - prarasite prieigą prie visų savo slaptažodžių. Tai gali kai kuriuos žmones susierzinti, tačiau iš tikrųjų tai yra geriau, kai kalbama apie saugumą, nes tai reiškia, kad jūsų pagrindinis slaptažodis nėra pakabinamas ant įmonės serverių, kur jį teoriškai būtų galima nulaužti..

patvirtinkite pagrindinį slaptažodį

Galiausiai tiems, kurie nenori kaskart įvesti pagrindinio slaptažodžio, taip pat galima parinktis įgalinti pirštų atspaudų autentifikavimą. Ši funkcija galima ir „Android“, ir „iOS“ - tol, kol jūsų įrenginyje yra pirštų atspaudų skaitytuvas.

Lipnios slaptažodžio savybės

Kaip ir kiti slaptažodžių tvarkytojai, „Sticky Passwords“ turi keletą pagrindinių funkcijų, leidžiančių vartotojams greitai ir be vargo pasiekti savo slaptažodžius. Šios funkcijos apima:

 • Suderinamumas su „Windows“, „Apple“, „Android“ ir „iOS“
 • Galimybė automatiškai užpildyti formas prisijungiant prie svetainių
 • Kurdami naujas paskyras, išsaugokite naują prisijungimo informaciją realiu laiku
 • Integracija ir suderinamumas su visomis populiariomis naršyklėmis (iš viso 16)
 • Automatinis slaptažodžio generavimas - greitis ir patogumas
 • „Cloud Sync“ slaptažodžio sinchronizavimas visuose įrenginiuose
 • „Wifi Sync“ slaptažodžio sinchronizavimas padidina saugumą
 • AES 256 šifravimas saugiam slaptažodžių saugojimui ir perdavimui
 • Dviejų faktorių patvirtinimas naudojant „Google“ autentifikavimo priemonę
 • Piršto atspaudo atrakinimas („Android“ ir „iOS“)
 • Automatinis slaptažodžio užraktas laikmatyje
 • Galimybė kurti atsarginę duomenų bazės slaptažodžių duomenų bazę (tik „Premium“)
 • Saugių atmintinių funkcija
 • Tapatybių funkcija automatiškai užpildyti formas vardais ir adresais

Įjungę debesų sinchronizavimą, šifruoti duomenys gali būti sklandžiai sinchronizuojami naudojant „Sticky Password“ saugius debesies serverius. Tai leidžia bet kuriuo metu bendrinti slaptažodžius visuose savo įrenginiuose. Dar geriau, kad „Sticky Password“ turi „Wi-Fi“ sinchronizavimo parinktį, leidžiančią visiems šifruotiems slaptažodžiams bendrinti visus įrenginius per vietinį tinklą. Tai yra puiku, nes tai reiškia, kad šifruotai duomenų bazei niekada nereikia išeiti į debesį. Be to, programa leidžia sinchronizuoti slaptažodžius rankiniu būdu naudojant USB įrenginį arba SD kortelę.

Nepaprastai paranojiška galimybė yra pasirinkti visus užšifruotus duomenis saugoti vietoje tik įrenginyje, kuriame įdiegta slaptažodžių tvarkyklė. Tai pašalina galimybę slaptažodžius perimti ar suvaldyti vyrui vidurio puolime. Verta paminėti, kad net naudojant „Cloud Sync“ slaptažodžiai sinchronizuojami naudojant AES 256 šifravimą, kuris laikomas ypač patikimu ir todėl turėtų būti saugus.

Sinchronizavimo, naudojant vieną iš aukščiau išvardytų metodų, grožis yra tas, kad jūs galite greitai ir lengvai įdiegti ir prisijungti prie slaptažodžio tvarkyklės bet kuriame savo įrenginyje naudodami tik vieną pagrindinį slaptažodį..

Lengvas naudojimas

Dėl lipnaus slaptažodžio lengva pradėti saugoti savo paskyras nuo pat jo paleidimo. Pirmiausia jūsų paprašys sinchronizuoti naršyklę, kuri ją paruošia naudoti norimose naršyklėse.

Pirmaisiais įspūdžiais įsitikinome, kad grafinės vartotojo sąsaja jaučiasi puikiai ir atrodo gerai. Tai neabejotinai yra slaptažodžių tvarkyklė, kurią būtų galima rekomenduoti pradedančiajam ar neišmanančiam.

Įveskite prisijungimo duomenis ir slaptažodžius yra paprasta, nes viskas, ką jums reikia padaryti, yra prisijungti prie savo sąskaitų, kaip įprasta. Tuomet „Sticky Password“ paklaus, ar norite išsaugoti slaptažodį; spustelėkite Taip ir nuo to momento „Lipnus slaptažodis“ padarys jums sunkų darbą. Jei nutinka, kad įvedėte neteisingą slaptažodį, tai nėra problema - slaptažodžius galite pasiekti naudodami programinės įrangos skirtuką ir atnaujinti slaptažodį, kada tik norite..

Jei nuspręsite išsaugoti savo asmeninę informaciją „Sticky Password“, tokią kaip jūsų vardas ir gimimo data, šiuos dalykus taip pat bus galima naudoti naudojant automatinio užpildymo funkciją..

lipnus slaptažodžio automatinis užpildymas

Lipnus slaptažodis taip pat yra nustatytas darbui su tokiomis programomis, kaip „Skype“, ir jį galima nustatyti norint atsiminti jūsų banko ar kortelės duomenis, kad galėtumėte automatiškai užpildyti mokėjimo formas ir internetu. Akivaizdu, kad jei nuspręsite saugoti savo mokėjimo informaciją duomenų bazėje, norėsite būti visiškai tikri, kad jūsų pagrindinis slaptažodis yra ypač patikimas.

pridėti programos sąskaitą prie lipnaus slaptažodžio

Taip pat įtraukta saugaus atmintinių funkcija, leidžianti vartotojams saugiai saugoti atsitiktinius duomenis. Tai gali būti naudinga žmonėms, norintiems išsaugoti, pavyzdžiui, ilgas kriptovaliutų slaptafrazes. Žemiau yra keletas duomenų, kuriuos galite išsaugoti, pavyzdžių iš programos:

saugus atmintinės lipnus slaptažodis

Mobilioji versija

Mobiliajame radome programą, kuri veikia ypač panašiai kaip darbalaukyje. Papildiniai galimi pasirinkus naršykles, ir jie leidžia „Sticky Password“ sklandžiai sąveikauti. Kitoms programoms „Plūduriuojantis lipnus langas“ leidžia greitai pasiekti slaptažodžius. Tačiau verta paminėti, kad tie slaptažodžiai turi būti dalijami per mainų sritį. Tai nėra idealu, nes yra kenkėjiškų programų, skirtų pavogti duomenis iš mainų lentų, egzistavimo.

lipni slaptažodžio mobilioji versija

Sinchronizavimas

Norėdami išbandyti sinchronizaciją, nusprendėme išbandyti „WiFi“ sinchronizavimo funkciją, nes būtent ji man labiausiai patinka dėl patogumo naudoti ir saugumo. Jį nustatyti nesunku, tiesiog spustelėkite „Sinchronizuoti“ kliento apatiniame kairiajame kampe ir pasirinkite norimą parinktį; pasirinkome „Sinchronizuoti vietinį“.

lipnus slaptažodžio sinchronizavimas išjungtas

Kitas spustelėkite: Meniu > Nustatymai > Synchronization ir įdėkite juodą tašką į „Wifi“ ir kitus vietinius tinklus. “Toliau, kol programinė įranga jau yra įdiegta į abu įrenginius, jie abu yra nustatyti į„ WiFi “sinchronizavimą ir abu yra prisijungę prie vietinio„ WiFi “tinklo - sinchronizacijos yra pasirengęs įvykti. Mes nustatėme, kad sinchronizavimas veikia be jokių problemų.

Automatinis užraktas (rekomenduojama)

Verta paminėti, kad jei paliksite savo kompiuterį ar mobilųjį įrenginį be priežiūros - ir vis tiek esate prisijungę prie „Sticky Password“ - visi galės naudotis jūsų internetinėmis sąskaitomis ar banko informacija. Kad taip neatsitiktų, turite įsitikinti, kad užrakinote programą savo sistemos dėkle kiekvieną kartą, kai ją naudojote..

Jei bijote, kad galite pamiršti, „Sticky Password“ turi puikią automatinio užrakinimo funkciją, leidžiančią pasirinkti programinės įrangos užraktą ir reikalauti pagrindinio slaptažodžio po nustatyto laiko. Mes pasirinkome kuo trumpesnį laiko tarpą, kad pasiektume optimalų saugumo lygį (1 minutės neveiklumo).

lipnus slaptažodžio skirtukas

Saugumas ir privatumas

„Sticky Password“ naudoja AES-256 šifravimą, kad saugiai saugotų slaptažodžius vietoje ir perduoda juos per debesies sinchronizavimo funkciją. Aukščiausios kokybės vartotojams, nusprendusiems naudoti slaptažodžių atsarginės kopijos paslaugą savo slaptažodžių duomenų bazėms, duomenų bazė taip pat bus saugiai apsaugota karinio lygio AES-256 šifravimo standartais..

Autentifikavimui pagrindinis slaptažodis sukuria kriptografinį raktą, naudojant PBKDF2 slaptažodžio maišymą PHP ir 10 000 atsitiktinės druskos raundų. Tai yra patikimi kriptografiniai pagrindai; o tai reiškia, kad „Lipnus slaptažodis“ gali būti patikimas privatumo ir saugumo prasme.

Pagrindinio slaptažodžio atkūrimo trūkumas, nors kai kuriems žmonėms kelia nerimą, yra dar viena tvirta šios paslaugos saugumo savybė. Pridėta ir galimybė sinchronizuoti rankiniu būdu arba per „WiFi“.

Kita puiki saugumo funkcija yra integruota virtualioji klaviatūra, generuojanti kelis pelės žymeklius, kad klaviatūros lankytojai ir lankytojai negalėtų pamatyti, koks slaptažodis įvedamas. Mums taip pat patinka galimybė „kepti“ nustatyti dvigubo faktoriaus autentifikavimą - šios savybės trūksta kai kuriems jos konkurentams.

Pagalba klientams

„Sticky Password“ svetainėje lengva naršyti, ir tai yra puikus šaltinis, pateikiantis daug vertingos informacijos ir puikūs sąrankos vadovai. Mes radome puslapius sinchronizacijos nustatymui, automatinio užrakto įjungimui ir daugybei kitų naudingų funkcijų.

Tinklaraščio tinklalapio skiltyje žmonės gali gauti naujausius duomenis apie naujausius patobulinimus ir funkcijas. Be to, įmonė suteikia prieigą prie 19 puslapių PDF vadovo.

Nors nemokami vartotojai negauna jokios papildomos paramos, „premium“ vartotojai turi teisę tiek į tiesioginius pokalbius, tiek į el. Pašto palaikymą. Tai yra puikus papildymas tiems vartotojams, kurie nusprendžia sumokėti už visą pakuotę.

Žemiau galite pamatyti, kaip atrodo prisijungęs prie nario srities, kai sinchronizavome su „Firefox“ naršykle ...

atnaujinti lipnaus slaptažodžio paskyrą

Išvada

Neišmanantiems privatumo ir saugumo gerbėjams tai, kad lipnus slaptažodis nėra atvirasis šaltinis, gali būti išjungtas. Tai galioja, nes sunku patikrinti platformos saugumo reikalavimus, kai ji yra uždara. Kita vertus, „Apple Mac“ yra gerbiamas už saugumą ir privatumą visose savo platformose ir yra žinomas dėl to, kad yra uždaras šaltinis - taigi, tai nebūtinai turi būti sandorio nutraukėjas..

Apskritai, mes pastebėjome, kad šis slaptažodžių tvarkytuvas yra gerai suprojektuotas ir lengvai naudojamas. Sistemų ir naršyklių sinchronizavimas buvo lengvas, o tai suteikia „Sticky Password“ pranašumą prieš kai kuriuos konkurentus. Programos daro viską, ko galite tikėtis iš aukščiausio lygio slaptažodžio tvarkyklės, o mums ypač patiko gimtoji galimybė įgalinti dviejų faktorių autentifikavimą arba pirštų atspaudų skaitytuvą..

Šis slaptažodžių tvarkytuvė yra labai paprasta naudoti ir yra daug lengvesnė nei kažkas, pavyzdžiui, KeePass (kuris yra daugelio žmonių mėgstamas privatumas). Dėl šios priežasties mes manome, kad tai puiki galimybė žmonėms, turintiems techninę pažangą, arba vyresnio amžiaus piliečiams, kuriems sunku prisiminti slaptažodžius.

Žinoma, jei uždavinio programinės įrangos pobūdis kelia jums problemų, galite pasirinkti „Bitwarden“ - dar vieną lengvai naudojamą slaptažodžių tvarkyklę, kuri yra atviro kodo. Tačiau „Sticky Password“ rinkoje buvo jau aštuonerius metus ir panašu, kad iki šiol ji neturėjo jokių su saugumu susijusių problemų; kuris yra dizaino patvirtinimas.

lipnus slaptažodis išsaugo lamantino kampaniją

Galiausiai turėtume paminėti lamantinus. Sticky Slaptažodis paaukoja dalį kiekvieno prenumeratos mokesčio, kad išsaugotų lamantinus. Tai yra neįprasta ir pagirtina įmonės politika, į kurią atsižvelgiama jos rinkodaros „Manatee“ metu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me