JK tarpinis serveris


 • Kainodara

  13,93 USD
  / mėn

ATNAUJINIMAS: JK tarpinis serveris dabar veikia kaip LibertyShield.com

ProPrivacy.com Rezultatas
5.5 iš 10

Santrauka

Neapsigaukite ir nesuklyskite dėl pakuočių ar įmonės pavadinimo, nes jie iš tikrųjų teikia gerą VPN paslaugą su dideliu palaikymu ir greitu greičiu. Jei jums reikia greitos transliacijos, tai gali būti jūsų gatvė.

JK tarpinio serverio tikslinės rinkos yra emigrantai ir žmonės, norintys žiūrėti TV laidas iš užsienio, todėl jų dėmesys saugumui nėra toks geras, koks galėtų būti, tačiau jie siekia optimizuoti greitį, našumą ir klientų aptarnavimą - tai, ką jie teikia fantastiškai. Turėdami omenyje šį aspektą, turime paminėti, kad jei esate nusistatę naudoti „OpenVPN“, ten yra geresnės paslaugos, tačiau jei norite greito ir saugaus transliavimo, JK tarpinis serveris tai užtikrins nuostabiai..

Kainos ir planai

JK tarpinis serveris turi VPN paketus 10 skirtingų šalių. 4 paketai kiekvienoje iš šių šalių yra identiški ir nesvarbu, kurį iš jų pasirinksite, nes vistiek turėsite prieigą prie visų 10 šalių. Tai dar labiau padidina painiavą, kurią aptariame svetainėje.

UK_Proxy_Server_Locations

JK tarpinis serveris turi 2 skirtingus paketus, kurie siūlo visiškai tą patį, išskyrus vieną, kurio ribotas pralaidumas yra 30 GB, o kitas yra visiškai neribotas. Kainos už jas yra pateiktos žemiau, neribotam paketui tai yra 16,57 USD / mėn., Jei jūs prisiregistruojate visiems metams, tai bus pigesnė - 13,82 USD / mėn. Tai tikrai brangesnio spektro skalė, tačiau už savo pinigus jūs gaunate pagrįstą paslaugą.

UK_Proxy_Server_Pricing

Jie taip pat parduoda mažmeninį „Belkin N600 DD-WRT“ VPN maršrutizatorių su PTPP ryšiu (L2TP pagal pareikalavimą - ir labai rekomenduojama), tai reiškia, kad visi jūsų namų įrenginiai gali naudoti VPN ryšį. Kainos už jas yra labai pagrįstos, ir jei jums neramu dėl to, kad nenaudojate „OpenVPN“, tuomet rekomenduojama.

funkcijos

JK tarpinis serveris neseniai atnaujino savo technologijas ir serverius ir dabar veikia 2 pakopos serveriuose dešimtyje šalių, kurie padeda užtikrinti puikų ryšio greitį. Kaip minėta, jie minimaliai palaiko „OpenVPN“, tačiau tai veikia jų senuosiuose serveriuose, todėl nereikia tikėtis didelio greičio.

10 šalių yra ideali vieta transliuoti ir žiūrėti internetinę televiziją. Jie leidžia P2P naudoti JK, Ispanijos, Airijos, Vokietijos ir Olandijos serveriuose, žinoma, pastarąjį rekomenduojama naudoti. Be to, be VPN paslaugos, jie teikia ir tarpinio serverio paslaugą, taigi, jei norite tik srautiniu būdu per savo interneto naršyklę ir nenorite riboti kito srauto, tai yra daugiau nei įmanoma. Be to, jie taip pat leidžia naudoti 2 jungtis vienu metu.

Aplankykite JK tarpinį serverį »

Saugumas ir privatumas

Kaip ir tikėtasi, JK tarpinis serveris savo PPTP protokolui naudoja 128 bitų šifravimą, tačiau L2TP ir OpenVPN jungtims naudoja 256 bitus, o tai gerai matyti, nes tai atitinka standartą. Be to, jie naudoja bendrą dinaminį IP adresą, kuris padeda sumažinti išpuolius ir tuo pačiu pagerinti anonimiškumą.

Kadangi JK tarpinis serveris nėra skirtas tiems, kurie turi absoliučiai 100% privatumo, jie vykdo registraciją ir dalijasi tam tikra informacija su pašalinėmis šalimis..

Tinklalapis

Blogiausia JK tarpinio serverio savybė, be abejo, yra svetainė. Surasti bet kokią informaciją, kurios jums gali prireikti, yra painu ir sunku. Be to, sąrankos vadovai nėra labai gerai atlikti ir nėra labai išsamūs skirtingiems įrenginiams, o „OpenVPN“ sąrankos iš esmės nėra..

UK_Proxy_Server_Homepage

Panašiai kaip ir svetainėje, klientų zona yra šiek tiek klaidinanti, tačiau ji leidžia atlikti įprastus pakeitimus ir suteikia jums galimybę plačiai valdyti savo sąskaitą..

Palaikymas

Keista, bet laimei, priešingai nei jų svetainėje, palaikymas iš tiesų yra puikus. Jie turi daugybę skirtingų tipų palaikymo: nuotolinio valdymo, pokalbių, žinių bazės ir bilieto. Nors pokalbių palaikymas nėra visą parą, jis veikia tiesiogiai nuo 9 iki 23 valandos (JK laiku) 365 dienas. Visi palaikymo tipai yra puikūs ir gausite labai gerą atsakymą, kuris padės išspręsti problemą. Jie taip pat turi žinių bazę, tačiau, kaip minėta anksčiau, tai sunku naršyti ir nėra labai naudinga.

Procesas

Prisijungti

Registracija yra tiesioginis procesas ir, laimei, jums nereikia pateikti išsamios informacijos tol, kol iš tikrųjų jums reikia įsigyti produktą. Deja, pirkdami jie neturi anoniminės mokėjimo schemos, tačiau sutinka su visais pagrindiniais mokėjimo būdais.

„Windows VPN“ klientas

„Windows VPN“ klientas leidžia nustatyti tik PPTP ir L2TP ryšius, kuriuos mes rekomenduotume naudoti tik L2TP, nes PPTP laikomas labai nesaugu. Mes jį išbandėme ir tai yra paprasta, paprasta programa, leidžianti perjungti šalis, tačiau joje nėra jokių papildomų funkcijų ar funkcijų.

UK_Proxy_Server_Software

Našumas (greičio, DNS ir IP testas)

Greitį išbandėme naudodami programinės įrangos L2TP, taip pat naudodami „OpenVPN“ kartu su „OpenVPN Client“. Rezultatai pateikiami lentelėje. L2TP greitis yra fantastiškas. Nuo tada, kai „OpenVPN“ veikia jų senuosiuose serveriuose, greitis yra labai lėtas, tačiau vis tiek tinkamas naudoti. Visi IP ir DNS nuotėkio testai grįžo visiškai gerai ir mes su tuo neturėjome jokių problemų.

UK_Proxy_Pure_Speed UK_Proxy_Server_L2TP_Speed UK_Proxy_Server_OpenVPN_Speed
Grynas greitis L2TP greitis „OpenVPN Speed“

Kitos platformos

JK tarpinio serverio tarnyba taip pat turi „Mac“, „iOS“ ir „Linux“ klientų. Kadangi galite atsisiųsti .ovpn konfigūracijos failus, daugumoje įrenginių galima nustatyti „OpenVPN“ ryšį, kuris tai leidžia, tačiau juose nėra jokių vadovų. Tačiau jie pateikia L2TP ir PPTP vadovus, tačiau, kai įmanoma, rekomenduojame prilipti prie „OpenVPN“. Mes davėme „L2TP“ ryšio testą „Android“ telefone (naudodami integruotą VPN) ir nustatėme, kad rezultatai bus šiek tiek mažesni už tuos, kuriuos pasiekėme kompiuteryje.

Kitos / nemokamos paslaugos

Kaip minėta, JK tarpinis serveris, nenuostabu, siūlo ir tarpinio serverio sprendimus. Šį testą mes davėme „Google Chrome“ ir IE, jis taip pat veikė fantastiškai ir minimaliai prarado greitį.

Išvada

Mums patiko

 • Fantastiškas klientų aptarnavimas
 • Puikus greitis

Mes nebuvome tokie tikri dėl to

 • Kainodara
 • „OpenVPN“ palaikymas
 • Kai kurie pasenę dokumentai

Mes nekentėme

 • Bloga / paini svetainė
 • Painioti prekės ženklą

JK tarpinis serveris turi aiškią tikslinę auditoriją ir jie tai įgyvendina. Greitas greitis ir viena geriausių klientų aptarnavimo sistemų, be abejo, yra puikioje padėtyje teikiant klientams tai, ko jiems reikia, net jei jie neturi techninių žinių. Kainos yra šiek tiek aukštesnės, tačiau turėdami daug pinigų, nemokamą bandomąją versiją ir palaikymą, turite daug galimybių nustatyti, ar šis teikėjas yra jums skirtas.

Aplankykite JK tarpinį serverį »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me