Intuityvus slaptažodis

Intuityvusis slaptažodis yra Australijoje įsikūrusi paslauga, reklamuojanti save kaip karinio lygio slaptažodžių valdymo sprendimą. Tinklalapis yra slidus, o bendras jausmas - aukštos kokybės paslaugos.

ProPrivacy.com Rezultatas
7.8 iš 10

Santrauka

Gyvenimas Australijoje, kuri yra „Five Eyes“ narė ir kurioje yra invaziniai privalomi duomenų saugojimo įstatymai, niekada nelaikoma idealia privatumo paslaugų vieta. Tačiau naudojant slaptažodžių valdymą tai nėra ypač svarbu.

Dar svarbiau, kad intuityvus slaptažodis teikia žinių be žinios paslaugą su visišku šifravimu. Dėl to vartotojai visada išlaiko visišką kontrolę.


Intuityvi slaptažodžio apžvalga

Stebėti nuolat didėjantį slaptažodžių skaičių yra sudėtinga, ypač jei norite tinkamai apsaugoti visas asmenines paskyras. Slaptažodžiai turi būti tvirti, o tai reiškia, kad juos prisiminti turėtų būti per sunku. Be to, jie turi būti unikalūs, jei jie ketina tinkamai apsaugoti jūsų paskyras. Čia yra padėti slaptažodžio tvarkytojai, tokie kaip Intuityvusis slaptažodis.

Intuityviojo slaptažodžio tvarkyklė priklauso patronuojančiai įmonei „Intuitive Security Systems Pty.Ltd“, Australijos įmonei, veikiančiai nuo 2013 m. Ši paslauga yra labai patogi slaptažodžių tvarkyklė, leidžianti vartotojams nustatyti ir pamiršti visų savo paskyrų slaptažodžius..

Skirtingai nuo daugelio slaptažodžių tvarkytojų, intuityvus slaptažodis suteikia: Pagrindinis planas nemokamai. Ši paslauga leis kiekvienam pradėti saugoti savo paskyras naudojant tvirtus slaptažodžius, kurių jiems nebereikia sekti. Pagrindinė sąskaita yra šiek tiek silpna pagal savybes, tačiau joje yra svarbiausių dalykų, kurių jums reikia. Tačiau tai leis jums išsaugoti tik 20 slaptažodžių, taigi, jei jums reikės daugiau, turėsite sumokėti.

Tiems, kurie nori išsiskirti ir įgyti galimybę eksportuoti slaptažodžius, išsaugoti slaptažodžius vietoje, kad galėtų prisijungti neprisijungę, arba kurti atsarginius ir atkurti slaptažodžius - reikės atnaujinti į Išreikšti abonemento planas. „Express“ planas kainuoja 1,34 USD per mėnesį (JAV) ir apima visas pagrindinio plano funkcijas, taip pat šias papildomas funkcijas.

Intuityvus slaptažodžio įkainis

Pažengęs planas padidina prenumeratos kainą iki 3,36 USD per mėnesį, kuri, be abejo, pradeda brangti šiek tiek brangiau nei kitos rinkos galimybės (40 USD per metus). Išplėstinė prideda paskyros paveldėjimą prie nustatytų funkcijų, tai reiškia, kad ekstremalios situacijos atveju galite suteikti mylimam žmogui ar verslo partneriui prieigą prie savo slaptažodžių..

Vartotojai taip pat gali pridėti SMS autentifikaciją prie savo paskyros, tai leidžia jiems gauti saugos atnaujinimus, kai atnaujinami kredencialai arba bandoma neteisėtai prisijungti. El. Pašto adresą taip pat galima pridėti prie paskyros, kad gautumėte šiuos saugos įspėjimus. „Išplėstinės“ paskyros taip pat gali nustatyti kiekvieno slaptažodžio galiojimo laiką, kad gautų priminimą, kad juos reikia periodiškai atnaujinti. Be to, prie frazės pridedamas saugus pranešimų siuntėjas, kad komandos galėtų saugiai bendrauti tarpusavyje. Taip pat padidinamas užrašų ir pranešimų saugojimo vietos kiekis iki 24 000 ženklų. Žymų, kurias galite pridėti prie slaptažodžio, skaičius padidėja iki 10.

„Pro“ planas kainuoja 10,07 USD per mėnesį (JAV) ir teikia visas aukščiau išvardytas funkcijas, pridedant aukščiausios kokybės palaikymą, neribotą bendrinamų slaptažodžių skaičių, neribotą atkūrimo taškų prieigą prie senų slaptažodžių versijų, padidintą lauko dydį ir užrašo ilgį (48 000 ženklų)..

Galiausiai „Enterprise“ priedas kainuoja 3,36 USD per mėnesį ir leidžia vartotojams patiems priglobti savo slaptažodžius, balta etikete pažymėti paslaugą, kad būtų pašalintas prekės ženklas ir pridėtas įmonės prekės ženklas bei pridėtos kliento funkcijos bendradarbiaujant su firma, siekiant integruoti ją į verslą. ' poreikiai.

Vartotojai gali pasirinkti mokėti „Visa“, „Mastercard“, „Amex“, „PayPal“, tiesioginio debeto ir „Discover“ kortelėmis. Kriptovaliutos šiuo metu, deja, nėra priimamos.

Kokias funkcijas siūlo intuityvus slaptažodis?

Žemiau yra visų funkcijų, galimų įvairiuose intuityviojo slaptažodžio prenumeratos planuose, sąrašas:

 • Nemokamas planas (20 slaptažodžių)
 • Kliento AES slaptažodžių šifravimas
 • Automatinis slaptažodžio generatorius
 • Naršyklės plėtiniai, skirti automatiškai užpildyti slaptažodžius („Firefox“, „Chrome“, „Edge“, „Opera“)
 • Automatinis atsijungimas dėl papildomos saugos
 • Saugos prietaisų skydelis, skirtas patikrinti slaptažodžio būklę
 • Avarinė prieiga, leidžianti įgaliotajam asmeniui prisijungti prie sąskaitos
 • Pasirinktinių aplankų tvarkymas
 • Apsauga nuo sukčiavimo, naudojant pasirinktinį apsaugos nuo sukčiavimo pranešimą
 • Prieigos apribojimai - apribokite, iš kurios šalies galite pasiekti savo sąskaitą, kad nustotumėte įsilaužti
 • Kad būtų lengviau naudotis, prisijungimo kodas
 • Palaikymas el. Paštu nuo 9 iki 17 val. Australijos laiku
 • Veiklos žurnalas, skirtas tvarkyti prieigą prie slaptažodžių
 • Prieiga neprisijungus prie slaptažodžių (tik „Express“ ir naujesnėms)
 • Pridėkite žymas prie slaptažodžių, kad galėtumėte lengvai ieškoti (žymų skaičius priklauso nuo plano)
 • Vienkartiniai kodai, skirti prisijungti prie savo sąskaitos nenaudojant slaptažodžio
 • Veiklos žurnalas, skirtas patikrinti, kur ir kas prisijungia prie paskyros saugumo sumetimais
 • Užrašų ypatybė (žodis ribojamas atsižvelgiant į planą
 • Saugus momentinis pranešimų siuntimas (tik pažengusiems ir aukštesnėms)
 • Kalbos galimybės
 • Paskyros palikimas (tik pažengusiems ir aukštesniems)

Kaip nustatyti intuityvų slaptažodį

Nusprendėme išbandyti šią paslaugą naudodamiesi pagrindine paskyra, nes yra visos svarbios funkcijos. Pvz., Apsiriboti 20 slaptažodžių nėra problema norint išbandyti slaptažodžių tvarkytuvę.

Registracijos procesas mums buvo lengvas. Tačiau tai apima daugiau žingsnių, nei esame įpratę. Pirmiausia turite perduoti galiojantį el. Pašto adresą ir pasirinkti slaptažodį. Tačiau norėdami sukurti paskyrą turite pateikti ir saugos klausimą bei atsakymą.

Šis saugos klausimas naudojamas norint patikrinti jus, kai jie prisijungia iš nežinomo įrenginio ar IP adreso. Tai yra skirta apsaugoti vartotojus nuo to, kad jų slaptažodžiai nebūtų apgauti. Būtinai apsunkinkite klausimą ir geriau pasirinkite klausimų ir atsakymų porą, kurios negalima atspėti.

Intuityvus slaptažodžio registravimas

Įvedę reikiamą informaciją ir užpildę patvirtinimo „Captcha“, gausite el. Laišką su patvirtinimo kodu. Įveskite šį kodą, kad galėtumėte pradėti naudotis nemokama sąskaita.

Pirmą kartą paleidus vartotojus, jiems siūloma peržiūra, kuri jiems padeda pasiekti naršyklės plėtinius, programas mobiliesiems, Vartotojo vadovą, skirtą išmokti naudotis klientu, ir įvairius kitus naudingus patarimus, kaip nustatyti aplankus ir išsaugoti pirmąjį slaptažodį..

Taip pat jūsų paklaus, ar norite lengviau nustatyti šešių skaitmenų kodą prisijungimui prie interneto portalo ir iš jo. Tai pakeičia poreikį naudoti savo el. Pašto adresą ir slaptažodį prisijungiant iš savo konkretaus įrenginio. Kiekvienam jūsų turimam įrenginiui turi būti nustatytas skirtingas prieigos kodas. Jei norite, leidimo kodą galite padaryti tą patį arba skirtingą..

Intuityvus leidimo kodas

Kaip lengva naudoti intuityvų slaptažodį?

Pradėjome sukūrę aplanką, kuriame galime saugoti savo socialinės žiniasklaidos slaptažodžius. Norėdami tai padaryti, spustelėjome didelį pliusą kliento viršuje, kairėje..

Intuityvus asmeninis skliautas

Mes sukūrėme aplanką, kuriame galime saugoti savo socialinės žiniasklaidos slaptažodžius, tada aplanke pridėjome „Facebook“ slaptažodį...

Norėdami pridėti savo slaptažodį aplanke, mūsų buvo paprašyta pridėti dar vieną saugos klausimą ir atsakymą. Tai kelia painiavą, nes DUK nenurodo nei šio būtinumo, nei to, kas būtent turėtų padėti. Tačiau klientų palaikymo tarnyba mus informavo, kad „neprivalote sukurti saugos klausimo ir atsakymo, kad pridėtumėte kiekvieną slaptažodį, šie laukai yra neprivalomi“..

Tada savo naršyklėje pridėjome intuityvų „Chrome“ slaptažodžio plėtinį, kad išbandytume automatinio užpildymo funkciją. (Taip pat galimi „Firefox“, „Edge“, „Safari“ ir „Opera“ plėtiniai). Įdiegę plėtinį, apsilankėme pagrindiniame „Facebook“ puslapyje ir mielai sužinojome, kad spustelėję plėtinio simbolį, mes galime pasirinkti savo slaptažodį ir automatiškai importuoti jį į prisijungimo formą..

automatinis užpildymas naršyklėje

Galimybė automatiškai užpildyti slaptažodžius naudojant plėtinį yra naudinga funkcija, padedanti šią nemokamą slaptažodžių tvarkyklę padaryti labiau pritaikytą pradedantiesiems. Mums nebuvo sunku įvesti slaptažodžius į slaptažodžių tvarkytuvę ar įkelti juos į prisijungimo formas.

Vis dėlto, jei kyla problemų dėl tam tikros internetinės formos, slaptažodį pasiekti galima ieškant naudojant jūsų sukurtas žymas. Po to galite nukopijuoti ir įklijuoti rankiniu būdu.

Jei tikėjotės automatinio slaptažodžio surinkimo, kai įvedate slaptažodžius į svetainių formas (arba prisiregistruodami prie naujų paslaugų); jums liūdnai pasisekė. Intuityvus slaptažodis turi būti rankiniu būdu pateikiamas slaptažodžiu.

Importuojami slaptažodžiai

Tada nusprendėme importuoti senus slaptažodžius iš „Chrome“ naudodami CSV failą. Norėdami tai padaryti, tiesiog eikite į „Chrome“ arba bet kurią kitą slaptažodžių tvarkyklę ir eksportuokite slaptažodžius kaip CSV failą. Išsaugokite šį failą savo kompiuteryje, kad galėtumėte nusiųsti jį į intuityvų slaptažodį.

Deja, nepavyko pradėti importuoti jokių kontaktų, prieš tai neatnaujinę į „Express“. Taigi, jei norite greitai nemokamai importuoti savo slaptažodžius - galbūt norėsite pasirinkti kitą slaptažodžio tvarkyklę.

Baigę naujovinimą, galėjome pradėti importuoti slaptažodžius naudodami CSV failą. Tačiau verta paminėti, kad tai padaryti nėra taip paprasta, kaip naudojant kitus slaptažodžių tvarkytojus.

Pirmiausia turite atsisiųsti CSV failo šabloną. Tada turite atidaryti CSV failą, kurį atsisiuntėte iš ankstesnio slaptažodžių tvarkytuvo „Excel“ ar „Google“ lapuose, ir nukopijuokite visus slaptažodžius iš CSV failo į intuityvaus slaptažodžio CSV šabloną..

Teisingai nukopijavę visus įrašus, galite importuoti šabloną į intuityvų slaptažodį žiniatinklio kliente. Šis procesas yra daug sunkesnis nei daugumos slaptažodžių tvarkytojų darbas ir neabejotinai yra trūkumas naudojimo paprastumo atžvilgiu.

Taip pat verta paminėti, kad importuodami slaptažodžius naudodamiesi šablonu, nekopijuokite į kategorijas, žymas ar kitus laukus, kuriuos anksčiau nustatėte įrašams..

Eksportuojami slaptažodžiai

Slaptažodžius galima eksportuoti tol, kol perkate Išreikšti prenumeratą ar naujesnę versiją, o duomenis galite eksportuoti naudodami CSV, TXT, HTML, JSON arba XML. Tai yra gerai ir reiškia, kad ateityje galėsite pasiimti savo slaptažodžius iš intuityviojo slaptažodžio į bet kurį kitą slaptažodžių tvarkytuvą (net jei jums tiesiog reikia šios funkcijos, kai galėtumėte sumokėti už vieną „Express“ mėnesį).

Programos

Intuityvųjį slaptažodį taip pat turi „Android“, „iOS“ ir „Windows Phone“ programos. Taigi, jei norėtumėte savo slaptažodžius pasiekti naudodamiesi programa, o ne prisijungę prie interneto portalo naršyklėje, turite galimybę tai padaryti bet kuriame mobiliajame įrenginyje. Mes nustatėme, kad „Android“ programa veikia gerai, tačiau skirtingai nei plėtiniai, ji neturi galimybės automatiškai užpildyti slaptažodžių prisijungimo formose..

Priedai

Intuityvusis slaptažodis ne tik saugo slaptažodžius, bet ir yra saugus skaitmeninis saugykla daugeliui kitų rūšių informacijos. Spustelėję kategorijos rodinį, esantį viršutiniame kairiajame kampe, galite pasiekti el. Pašto ir MP abonementų, piniginės ir licencijų saugojimo aplankus. Identifikacijos aplanke galite išsaugoti tokią informaciją kaip kredito kortelės, programinės įrangos licencijos ir ID, pavyzdžiui, vairuotojo pažymėjimas arba paso informacija.

Kiek saugus ir privatus yra intuityvus slaptažodis?

Įsikūrimas Australijoje nėra ypač geras vietos prasme. Australija yra ypač invazinė, kai reikia stebėti, ir tauta turi keletą blogiausių privalomų duomenų saugojimo direktyvų pasaulyje..

Australija priklauso „Penkių akių“ stebėjimo grupei ir neseniai priėmė įstatymą, įpareigojantį firmas kurti užpakalinių ryšių užpakalines duris. Nors visa tai yra neigiama, realybė yra tokia, kad tol, kol intuityvus slaptažodis veikia taip, kaip sakoma, kad jūsų serveriai, jūsų duomenys serveriuose turėtų būti saugūs, nes įdiegiamas galinis šifravimas..

Naudodamas intuityvų slaptažodį, sąskaitos savininkas gali visiškai valdyti savo prisijungimo duomenis ir slaptažodį. Slaptažodžiai ir kiti duomenys niekada nėra įkeliami į įmonės serverius, tai reiškia, kad įmonės darbuotojai negali jų įsilaužti ar pasiekti..

Visi slaptažodžiai yra užkoduojami stipriu AES 256 šifravimu prieš įkeliant juos į serverius, esančius Australijoje, naudojant „RSA 2048“ raktų porą. Be to, visi duomenys į įmonės serverius perduodami naudojant saugų SSL. Mes patikrinome firmų TLS naudodamiesi „Qualys SSL Labs“ ir mielai pastebėjome, kad ji įvertino „A“ dėl savo griežtos HTTP saugos (HSTS). Tai reiškia, kad SSL transporto sauga įgyvendinama teisingai ir kad galite saugiai saugoti visus savo duomenis tranzitu.

Vartotojai taip pat gali pasirinkti apsaugoti bet kuriuos savo slaptažodžius (arba abonementų kategorijas) pagrindiniu slaptažodžiu. Tai užtikrina, kad bet kuris vartotojas gali leisti draugui ar šeimos nariui naudotis slaptažodžių tvarkytuve, kad pasiektų konkrečią informaciją, tuo pačiu slepdamas prieigą prie kitų jautresnių duomenų ir slaptažodžių..

Reikia pagalbos renkantis pagrindinį slaptažodį? Kodėl neišbandžius mūsų slaptažodžio tikrinimo priemonės, pateiktos žemiau:

Slaptažodžio matuoklis

Čia rasite išsamų balą

Nors visa tai atrodo kaip optimalus popieriaus saugumas, verta paminėti, kad intuityvus slaptažodis yra uždaras šaltinis. Tai reiškia, kad paslaugos šaltinio kodo negali tikrinti jokios trečiosios šalys.

Tai yra problemiška, nes tai reiškia, kad jūs turite pasitikėti, kad tarnyba daro tai, ką jums liepia. Atlikus išsamų kodo auditą, neįmanoma pasakyti, ar kode yra pažeidžiamumų, išnaudojimų ar užpakalinių durų, dėl kurių gali kilti pavojus slaptažodžiams..

Labiau paranojiškas galbūt norėsite laikytis visiškai atviro slaptažodžio tvarkytuvo, pavyzdžiui, „KeePass“, „Bitwarden“ ar „Dashlane“. Tačiau tai tikrai priklauso nuo jūsų asmeninio grėsmės modelio ir nėra jokios pagrįstos priežasties įtarti, kad intuityvus slaptažodis nedaromas taip, kaip teigiama.

Kitas intuityvaus slaptažodžio trūkumas yra tas, kad žiniatinklio programa, pagrįsta naršykle, įdiegta naudojant „JavaScript“. Tai reiškia, kad ji yra pažeidžiama tam tikrų išpuolių, kuriuos sukelia „JavaScript“ ryšys su jūsų naršykle. Dėl šios priežasties yra tikimybė, kad įsilaužėlis galėjo įvykdyti vidurio puolėją. Reikia pripažinti, kad tai labai tikslingas išpuolis, kuris greičiausiai neturės įtakos tau. Taip pat tiesa, kad ši pažeidžiamybė taikoma bet kuriam slaptažodžių tvarkytuvui, turinčiam naršyklės klientą, įdiegtą naudojant „JavaScript“; tai nėra būdinga tik intuityviajam slaptažodžiui.

Norėdami padidinti saugumą, vartotojai gali pasirinkti dviejų faktorių autentifikavimą. Tačiau atrodo, kad vartotojai gali naudoti tik kodą, gautą per SMS. „Google Authenticator“ ir „YubiKey“ nėra galimos parinktys. Norėdami nustatyti dviejų faktorių autentiškumą, turite saugiai išsaugoti atkūrimo kodą, jei prarastumėte 2FA įrenginį. Pametę kodus, turėsite patvirtinti savo tapatybę, kad galėtumėte vėl pasiekti savo sąskaitą, ir įmonė perspėja, kad tai gali užtrukti iki 14 dienų.

Kiek gera yra „Intuitive“ klientų aptarnavimas?

Intuityviojo slaptažodžio svetainėje yra išsami DUK skiltis, kurioje atsakoma daugiau nei į 80 įprastų klausimų, kuriuos anksčiau uždavė jos vartotojai. Daugelis problemų ar klausimų, kurie jums gali kilti, yra pateikiami šiame DUK, kuris yra ypač naudingas šaltinis, kai reikia sužinoti daugiau informacijos apie paslaugos funkcijas.

Naudotojo vadovas, įmontuotas kliente, taip pat aprašymas, kuris įvyksta pirmą kartą paleidus žiniatinklio klientą, yra išskirtinai naudingos funkcijos, kurios gali padėti pradedantiesiems saugiai išsaugoti slaptažodžius naudojant šią slaptažodžių tvarkyklę..

Visiems, kuriems reikalinga asmeniškesnė pagalba, galima išsiųsti palaikymo el. Laišką arba užpildyti palaikymo formą. Spustelėję viršutiniame kairiajame kampe esančius parametrus, galėsite pasiekti savo asmeninį palaikymo tašką, kurį firma gali paprašyti jūsų naudoti identifikavimo tikslais..

Atminkite, kad klientų aptarnavimo agentai yra Australijoje ir pagalba teikiama tik Australijos darbo valandomis. Tai reiškia, kad priklausomai nuo to, kur gyvenate, turėsite palaukti iki kitos dienos, kad gautumėte atsakymą. Tai gali šiek tiek užtrukti pirmyn ir atgal, o problemoms spręsti prireiks šiek tiek daugiau laiko.

Apskritai, jos tinklalapiuose buvo prieinami ištekliai kartu su el. Pašto palaikymu. Tačiau jei esate Europoje ar JAV ir norite, kad klientų palaikymas būtų pritaikytas atsižvelgiant į jūsų geografinę vietą, galite apsipirkti kitur.

Mano paskutinės mintys

Intuityvus slaptažodis yra puikus mažų slaptažodžių tvarkytuvas, kuris yra labai populiarus. Nemokamas pagrindinis planas reiškia, kad jūs galite naudoti jį norėdami pradėti tvarkyti savo sąskaitas, faktiškai nemokėdami nieko, kas švelniai tariant yra pagirtina. Puiku tai, kad šis slaptažodžių tvarkyklė suteikia žinių be jokių žinių aplinką, o galimybė naudotis dviejų faktorių autentifikacija ir pagrindinio slaptažodžio funkcionalumu yra puiki. Šifravimo lygis yra aukštas ir mes džiaugėmės pamatę stiprų HSTS tranzito saugumą.

Pačiu slaptažodžių tvarkytuvu lengva naudotis, o jei mokėsite už išplėstinę sąskaitą, gausite prieigą prie keleto nuostabių papildomų funkcijų. Komandoms ši paslauga yra naudinga ir joje yra galimybė saugiai keistis slaptažodžiais. Tačiau tai kainuoja šiek tiek brangiai ir jums reikia atskiros sąskaitos kiekvienam vartotojui bei įmonės papildinio.

Didžiausia šios paslaugos apmauda yra ta, kad ji nėra atviro kodo. Patentuota programinė įranga, kuri nebuvo patikrinta, niekada nėra mėgstama ProPrivacy.com, nes tai reiškia, kad turite pasitikėti šia paslauga. Mes teikiame pirmenybę paslaugoms, kurios pašalina pasitikėjimo poreikį, suteikdamos savo šaltinio kodą internete prieinamą bet kuriam saugumo tyrinėtojui.

Kita vertus, intuityvus slaptažodis turi keletą keblumų. Importuoti slaptažodžius sudėtinga, o aplankus nustatyti ir į juos sudėti nėra taip paprasta, kaip vilkti ir mesti. Vietoj to turite redaguoti slaptažodžio įrašą ir meniu pasirinkti aplanką.

Tiesa, nė vienas iš jų nebūtinai yra sutarties pažeidėjas, tačiau teisinga sakyti, kad jei galėtumėte mokėti mažiau už patogesnes vartotojui paslaugas. Šis nedidelis klaidinimas, intuityvus slaptažodis, yra patikimas slaptažodžių tvarkytuvas, kuris atlieka darbą, yra tinkamas pradedantiesiems ir kurį verta išbandyti naudojant nemokamą planą..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me