Drebėti


ProPrivacy.com Rezultatas
6 iš 10

Santrauka

Drebėti
yra decentralizuota debesų pagrindu teikiama paslauga, leidžianti saugoti failus ir palaikyti ryšį. Įkurta savanorių organizacijos, orientuotos į privatumą, jei į „Disroot“ žiūrime kaip į el. Pašto paslaugų teikėją, ji išsiskiria dėl to, kad pabrėžia saugumą ir visiškai nemokamą atvirojo kodo metodą. Be abejo, tai neišeina be nubrozdintuvų.

Kur remiasi disroot?

„Disroot“ buvo sukurta Amsterdame 2015 m., Kai Nyderlandai buvo žinomi dėl savo liberalaus požiūrio į saugumą ir privatumą. Deja, pastaraisiais metais tai pasikeitė, kai 2017 m. Pradžioje buvo įvestas Wet op de inlichtingenen en veiligheidsdiensten (Wiv) įstatymas, suteikiantis daugybę stebėjimo galių vis autoritaringesnei vyriausybei. Išvertus į „Žvalgybos ir saugumo paslaugų įstatymą“, tai leidžia pareigūnams stebėti internetinį bendravimą per išmaniuosius telefonus ir kitus įrenginius, profiliuoti piliečius ir lankytojus pagal jų DNR..

Dis 'root' svetainė

Nyderlandai taip pat yra žvalgybos grupės „Devynios akys“ dalis - pirmoji „Penkių akių“ aljanso plėtra kartu su Jungtine Karalyste, JAV, Kanada, Australija, Naujoji Zelandija, Danija, Prancūzija ir Norvegija. Nors tai reiškia, kad informacija gali būti dalijamasi su kitomis agentūromis, šalis vis tiek yra žymiai labiau išlaisvinta nei jos kaimynės, iš „Laisvės pasaulyje“ gavusi „laisvo“ statusą apklausa.

Kiek kainuoja diskotekos?

„Disroot“ gali visiškai nemokamai naudoti iki 1 GB pašto dėžutėje. Galima užpildyti prašymą papildomai saugoti iki 10 GB už 0,15 euro už GB per mėnesį. Tai paprasčiausiai aparatūros, elektros ir priežiūros išlaidų padengimas, kuris kitu atveju finansuojamas iš bendrovės „mokėk, kaip nori“ schemos per aukas..

Yra keli būdai, kuriais galima prisidėti prie projekto, įskaitant:

 • Kreditinės kortelės per PayPal
 • Pats „PayPal“
 • Flattr
 • „Librapay“
 • Patreonas
 • Pasirinkite „Cryptocurencies“ tiesiogiai per svetainę

Panašu, kad „Disroot's Patreon“ teikia daugiausiai naudos, jei savo 15 USD per mėnesį uždirba abonentams papildomą 50 GB saugyklos vietos debesyje, el. Pašto slapyvardžius ir prašmatnius „Disroot“ prekės ženklo marškinėlius..

„Disroot.org“ šūdas

Dėl nestabilaus šio finansavimo būdo kyla klausimas, ar „Disroot“ tęsis. Skyriuje „Dažniausiai užduodami klausimai“ įmonė teigia, kad „ketina tęsti tai labai ilgai“, nes jos administratoriai ir prižiūrėtojai kasdien pasitiki paslaugomis, tačiau tam vis tiek reikia tiesiog pasitikėti organizacija.

Pinigai tiesiogiai investuojami į tarnybą, atsižvelgiant į tai, kiek paramos jie gauna tam tikru metu. Likęs skaidrumas, „Disroot“ leidžia savo metines ataskaitas bendruomenei atsisiųsti ir pateikia einamųjų metų progreso grafiką kiekvienam mėnesiui..

„Disroot“ ypatybės: apžvalga

 • Vienas nemokamas slapyvardis (daugiau prieinamas rėmėjams)
 • 1 GB el. Pašto saugyklos sąskaita (gali būti atnaujinta iki 10 GB, kai mokama 0,15 EUR per mėnesį už kiekvieną papildomą GB)
 • El. Pašto priedai, kurių dydis iki 50 MB
 • Įkelkite kelis failus
 • Kelių įrenginių suderinamumas dėka IMAP / POP3
 • E2E el. Pašto šifravimas naudojant „OpenPGP“
 • Šlamšto ir virusų filtras (su galimybe įtraukti į baltąjį sąrašą)
 • Pritaikomi filtrai - el. Laiškams rūšiuoti automatiškai, kai tik jie gaunami
 • Neribotas filtrų adresas, kad gautieji būtų tvarkingi
 • Asmens tapatybės (parašai)
 • Persiuntimas
 • Greita paieška
 • HTML el
 • Programų rinkinys, įskaitant „Cloud“, Kalendorių, Galeriją ir Užrašus
 • Paprašykite pristatymo ir perskaitykite kvitus
 • Siūlai
 • Automatiškai pridėkite gavėjus į adresų knygą

„Disroot RainLoop“ klientas

„RainLoop“ yra atvirojo kodo el. Pašto programa, turinti aptakią sąsają, kuria remiasi „Disroot“. Akivaizdu, kad organizacija laikosi patarlės „jei ji nesulaužė, neištaisykite“, nes „Disroot“ įgyvendinimas yra identiškas standartiniam pasiūlymui.

Išardyti „Rainloop“ klientą

Galite lengvai tinkinti dalykus patys, pridėdami savo prekės ženklą, eikite į administratoriaus skydą ir įkelkite savo foną. Tai minimalistinis, tačiau malonus prisilietimas, kurį galima pamatyti žiniatinklio kliente. Jūsų el. Pašto adresas yra gerai matomas viršutiniame dešiniajame kampe, o likusią saugyklos vietą apačioje kairėje galite rasti procentine forma. Užvedus pelės žymeklį, paaiškės, kiek liko MB, kad galėtumėte išnaudoti visas savo ribotas galimybes.

Daugybė funkcijų, kurių tikėtumėtės, yra tokios, kaip tvarkingai kompaktiškas vaizdas su sriegiu, galimybė kurti poaplankius ir žymėti dalykus kaip urmu perskaitytus. Man ypač patiko galimybė paprašyti pristatymo ir skaityti kvitus, kurie gali būti naudingi darbo vietose. Deja, nėra galimybės iš anksto pateikti automatinio atsakymo, kai esate išvykęs, pavyzdžiui, atostogų.

Nėra „Disroot“ programos, skirtos staliniams kompiuteriams, tačiau jos palaikymas POP3 ir IMAP reiškia, kad ji veiks su bet kokiu klientu „OS X“, „iOS“, „Android“, „Windows“ ir „Linux“. Taip pat yra „RainLoop“ papildinys, kurį galima įsigyti „Nextcloud“ darbalaukyje, ir „Android“ saugykla, kurioje yra „Disroot“ iš „F-Droid“, tačiau abu metodai yra šiek tiek patikslinti tiems, kurie neišmano technologijos..

Ar „Disroot“ siūlo privatumą?

Skaidrumas yra „Disroot“ pagrindas su ilga privatumo politika, kurioje teigiama, kad „neperskaito / nežiūri ir neapdoroja jūsų asmeninių duomenų, el. Laiškų, failų ir pan.“. Pagal numatytuosius nustatymus trys administratoriai turi prieigą prie jūsų informacijos, tačiau ja ji gali naudotis tik tada, kai yra trikčių šalinimas arba kai manoma, kad pažeidžiamos paslaugų teikimo sąlygos. Bet kuriuo atveju „Disroot“ iš anksto paprašys leidimo arba informuos jus apie veiksmus, kurių buvo imtasi atitinkamai atsižvelgiant į sąskaitą.

Natūralu, kad organizacija pašalina daugiausiai informacijos, reikalingos norint atidaryti sąskaitą, priimant anoniminius vartotojo vardus ir įvairius mokėjimo metodus, kurie leidžia suteikti tiek mažai informacijos, kiek jums patogu. Kurdami paskyrą turite nurodyti esamą el. Pašto adresą, tačiau jis naudojamas tik patvirtinimo tikslais ir nėra saugomas „Disroot“ serveriuose. Žurnalai saugomi tik diagnostikos tikslais ir saugomi ne ilgiau kaip 24 valandas, jei aiškiai nenurodyta kitaip.

„Disroot“ visiškai atitinka Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (GDPR) ir suteikia jums galimybę kontroliuoti savo asmeninius duomenis. Organizacija perspėja jus, kad dėl savo įterpimo sistemos galite susidurti su žiniatinklio stebėjimo priemonėmis, mėgstamomis „Facebook“, „Twitter“ ir „Google“, tačiau tai priklauso nuo to, kaip naudojatės teikiamomis paslaugomis ir kokiu el. Paštu jums siunčia kiti žmonės.

Kiek saugi yra disroot?

Panašu, kad bendrovės „Viskas apie privatumą“ saugumo departamente trūksta. Pagrindinė debesies paslauga yra pagrįsta „Nextcloud“, kurioje dėl ilgalaikės darbalaukio programos problemos yra išjungtas šifravimas. „RainLoop“ varoma el. Pašto tarnyba atsisako išplėstinio šifravimo standarto (AES), tačiau apsaugo prieigą prie savo serverių, apgaubdama informaciją SSL / TLS, su sąlyga, kad gavėjas taip pat palaiko tokį šifravimą. Jame taip pat yra įmontuotas GPG šifravimo palaikymas, nors praeityje tai turėjo problemų.

„Disroot“ padeda užrakinti sąskaitą naudojant du skirtingus dviejų faktorių autentifikavimo (2FA) tipus: Laiku pagrįstus vienkartinio slaptažodžio (TOTP) metodus, tokius kaip „Google Authenticator“ arba „Universal 2nd Factor“ (U2F) įrenginius, tokius kaip USB raktai. Visada rekomenduojame aparatinės įrangos pagrindu sukurtą 2FA, nes ji yra pati saugiausia, tačiau mes pripažįstame, kad TOTP yra labiau prieinamas keliose platformose.

Įdiegusi disko šifravimą į „Disroot“, organizacija ėmėsi atsargumo priemonių prieš blogiausius scenarijus. Tai padeda užkirsti kelią duomenų nutekėjimui, kai serveriai yra pavogti, konfiskuoti valdžios institucijų ar bet kokiu būdu fiziškai klastojami.

Kaip lengva nustatyti sąranką?

Erzinančiai, „Disroot“ nepalengvina prisijungimo prie savo paslaugų. Pagrindinė „Google“ paieška nukreipia jus prisijungimo prie debesies kryptimi, kuri savo ruožtu neįtraukia registracijos lapo arba nėra nuorodos į jį. Atrodo, kad turėtumėte pereiti prie skyriaus „Pamiršote slaptažodį?“, Spustelėti „atšaukti“, nes, žinoma, dar neturite slaptažodžio ir tik tada jums bus parodyta „Naujo vartotojo registracija“..

Kadangi „Disroot“ leidžia atkurti slaptažodžius, ji nepasirašo visos „nulio žinių“ politikos. Registruojantis reikia atsargiai, tačiau reikia griežtų reikalavimų ir rodiklio, rodančio, koks yra jūsų slaptažodis. Siekdamas kuo mažiau duomenų rinkti, „Disroot“ prašo tik:

 • Vartotojo vardas (tai gali būti anoniminis slapyvardis)
 • Slaptažodis
 • El. Pašto adresas patvirtinimo tikslais

Vartotojo vardas

Kai įvykdysite nemokamos „Disroot“ paskyros užklausą, turėsite spustelėti pateiktą nuorodą arba įvesti kodą, išsiųstą į jūsų patvirtinimo el. Pašto adresą. Tai sukėlė man keletą problemų, nes pirmojo el. Laiško pateikimas užtruko ilgiau nei automatinis svetainės 15 min. Laikas. Jei aktyviai nespausdinsite tinklalapio, kad laukdami atnaujintumėte atgalinį skaičiavimą, puslapis baigsis ir, atrodo, reikės pakartoti procesą dar kartą..

Jūsų naujas @ disroot.org el. Pašto adresas automatiškai sukuriamas naudojant jūsų vartotojo vardą, jei jūsų paskyra bus patvirtinta.

Svetainė ir klientų aptarnavimas

Mano problemos su svetaine kyla dėl atsijungimo nuo debesis.disroot.org, kur randamos paslaugos ir kokia informacija disroot.org, kur yra registracijos lapas. Trečioji svetainė vadinama vartotojas.disroot.org naudojamas kaip vartotojo savitarnos centras, kuriame galima atlikti paskyros pakeitimus. Naršyti tarp šių trijų yra be galo sunku, kai viskas paslėpta labai specifiniuose keliuose, tačiau tai būtų nesunku išspręsti naudojant paprastą „prisijungimo / registracijos“ hipersaitą ir pagrindinio puslapio parinktį..

„Disroot.org“ pagrindinis puslapis

„Disroot“ klientų aptarnavimas, priešingai, buvo nepriekaištingas - jis turėjo puikų 2 valandų atsakymo laiką ir turėjo aiškius, tiesiai į tašką pateiktus atsakymus. Daugelį problemų galima išspręsti ieškant informacijos, pateiktos tinklalapio skyriuose „Apie mus“, „Paslaugos“, „Dienoraštis“, „Mokymo priemonės“ ir DUK, tačiau agentai teikia sveikinamą saugos tinklą bendruomenės vadovaujamai platformai..

Mano paskutinės mintys apie neklotį

„Disroot“ privatumo politika akį traukia ir teisėtai, kai pasaulyje, kur kiti teikėjai teiraujasi dėl skelbimų pagrįstų duomenų. Jis negali pasiekti tokio pat patogumo lygio kaip kai kurie kiti komerciniai pasiūlymai, tačiau be skelbimų, jokio stebėjimo ir turint omenyje tikrosios laisvės, privatumo, federacijos ir decentralizacijos tikslą, yra tik keletas, kurie gali atsikirsti. - kojas su „Disroot“ tiek laisvojoje, tiek mokamoje rinkose.

Nemokama versija jau yra visiškai siūloma paslauga, siūlanti kalendorius, kontaktus, prieinamas pastabas ir, svarbiausia, saugyklą debesyje. Tačiau tikrai verta mokėti už paslaugą, nes „Disroot“ kiekvieną mėnesį apmokestina puodelio kavos ekvivalentu.

Deja, dėl jos Olandijos operacijų bazės vis sunkiau rekomenduoti varžybas, ypač jei esate pasirengęs mokėti. Pavyzdžiui, „Posteo“ gali būti ne toks išsamus savo privatumo politikoje, tačiau siūlo šiek tiek saugesnį variantą - tik 1 eurą per mėnesį ir yra įsikūręs Vokietijoje, šalyje, garsėjančioje griežta pozicija dėl privatumo.

Apskritai, „Disroot“ yra nepaprastai įspūdinga, teikiama bendruomenės vadovaujama paslauga, kuri tikrai patiks labiausiai norint atsiriboti nuo „Google“, „Microsoft“ ir kitų įmonių titanų gniaužtų. Projekto aistra yra gaivus tempo pakeitimas, kuris tik praturtins platformos judėjimą į priekį.

Argumentai už

 • Nemokamai su pigiais atnaujinimais
 • Dėmesys privatumui, duomenų sumažinimui, nulio sekimui, ekologiškai energijai, tvarumui, socialiniam teisingumui
 • Gali paprašyti susieti savo domeną, jei esate rėmėjas
 • Visiškai tinkama: saugykla debesyje, kalendorius, kontaktai, užrašai, suderinamumas su klientais, palaikymas, nuleidžiant
 • Švari ir pritaikoma vartotojo sąsaja

Minusai

 • Nėra .com adresų
 • Įsikūręs šalyje „Devynios akys“
 • Neturi automatinio atsakymo funkcijos
 • „RainLoop“ yra parašyta PHP, serverio kalba, skirta atvirajam šaltiniui
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me