Buferiniai

 • Kainodara

  9,99 USD
  / mėn

 • Galima:


  • „Android“

  • „iOS“

  • „Windows“

  • „MacOS“

  • „Linux“
 • Atblokuoti:


  • „Netflix“

  • „iPlayer“

ProPrivacy.com Rezultatas
8 iš 10

Santrauka

„Buffered“ yra VPN tiekėjas, kuris buvo įkurtas 2013 m. Jis priklauso „NetProtect Encrypt.me“. Tai brangu, tačiau, be abejo, yra pakankamai greitas srautas ir yra vienas iš nedaugelio VPN, vis dar atjungiančių srautinio perdavimo paslaugas iš viso pasaulio. Be to, buferinis VPN teikia patikimą „OpenVPN“ šifravimą - todėl jis idealiai tinka daugumos žmonių privatumo reikalavimams. Šioje „Buffered VPN“ apžvalgoje nuodugniai pažvelgsime į paslaugą ir paklausime, ar ji verta pinigų?

Greita statistika

 • Jurisdikcija
  JAV
 • Vienalaikiai ryšiai
  5
 • Šalys
  37
 • ProPrivacy.com „SpeedTest“ (vidutinis)
  22,66 Mbps

Kaina

Buferį galima įsigyti pagal tris skirtingus planus - mėnesinę, metinę ar dvejų metų prenumeratą. Visi šie planai teikia to paties lygio paslaugas ir tas pačias funkcijas. Vienintelis skirtumas yra nuolaida abonentams, kurie įsipareigoja ilgesnį laiką.

6 mėn

9,99 USD
per mėnesį


12 mėnesių

12,99 USD
per mėnesį

1 mėnuo

12,99 USD
per mėnesį

Vieno mėnesio 12,99 USD vertės buferis yra labai brangus pasirinkimas. Yra daugybė pigių VPN paslaugų, teikiančių panašią paslaugą (ir kai kurias, kurios yra ir geresnės) už nedidelę kainos dalį..

Reikia pripažinti, kad VPT atpigs, jei įsipareigosite metams ar dvejiems. Tačiau 6,59 USD per mėnesį metiniame plane vis dar gana brangu. Apskritai, mes rekomenduotume pasirinkti VPT pagal jos 2 metų planą - nes 4,12 USD per mėnesį yra daug konkurencingesnė.

Atsižvelgiant į tai, rinkoje yra geresnių variantų, todėl verta apsipirkti ir palyginti šį VPT su kitomis paslaugomis pasinaudojant pinigų grąžinimo garantija..

Išsaugoti VPN klientai gali pasirinkti mokėti „Paypal“, kreditinėmis ar debeto kortelėmis arba su „Bitcoins“ (už papildomą anonimiškumą). Visi abonentai gauna 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kad galėtų išbandyti fantastišką paslaugą. Pinigų grąžinimo garantijos ir nemokami VPN bandymai yra puikus bandymas atlikti VPN!

Palaikomos mokėjimo platformos


„Visa“ / „MasterCard“


Amex


Kriptovaliuta

Atblokuokite „Netflix“?

Kai kalbama apie transliaciją, buferinis VPN yra puiki galimybė daugumai žmonių. Tai ne tik suteikia privatumą, kad galėtumėte pasiekti tokias svetaines kaip „Putlockers“ ar „123Movies“, bet ir atblokuoja daugelį populiarių transliacijos paslaugų..

Naudodami „Buffered“ taip pat galite atblokuoti „Netflix US“ ir lengvai žiūrėti „BBC iPlayer“ užsienyje. Šis VPN teikia ypač greitus serverius, kad galėtumėte srautiniu būdu transliuoti HD, ir jums nereikia jaudintis dėl buferio.

funkcijos

Mūsų mėgstamiausios funkcijos, kurias turi buferinis VPN, yra šios:

 1. Serveriai 37 šalyse
 2. Programos visoms platformoms
 3. „OpenVPN“ šifravimas
 4. TCP per 443 prievadą

Buferiniai
„NordVPN“
„ExpressVPN“

„Android“
„iOS“
„Windows“
„MacOS“
„Linux“
„Windows Phone“

Greitis ir našumas

Greičiausi VPN rinkoje (greičio testai realiuoju laiku)

Tris kartus per dieną testuojame buferinį VPN, naudodamiesi mūsų mokslinio serverio sukurta greičio tikrinimo sistema. Norėdami sužinoti vidutinį ir didžiausią („sprogo“) greitį, išbandome Honkongo, JAV, JK ir Australijos serverius. Visada testuojame VPT naudodami „OpenVPN“ protokolą, kad testai būtų sąžiningi tarp teikėjų. Žemiau galite pamatyti, kaip „Buferred“ palyginti su daugeliu pirmaujančių rinkoje VPN.

Kaip matote, „Buferred“ yra glaudžiai susijęs su geriausiais VPN pasaulyje. Tai yra puiku ir reiškia, kad „Buferred“ tikrai yra greita paslauga, kuri tiks žmonėms, norintiems atlikti daug transliacijų.

Vis dėlto rinkoje yra greitesnių paslaugų, kurios kainuoja pigiau. Pavyzdžiui, „NordVPN“, veikiantis greičiu beveik identiškai, yra geresnis privatumui ir pigesnis.

IP ir DNS nutekėjimai

Mes išbandėme „Buferred“ klientus, norėdami sužinoti, ar jie nepadarė IP nuotėkio tiek „IPv4“, tiek „IPv6“. Šie bandymai buvo atlikti privačiame „Firefox“ naršymo lange naudojant „ipleak.net“. Mūsų bandymai neaptiko jokio IPv4 nuotėkio (nėra DNS, WebRTC ar IP nutekėjimų).

Tačiau „IPv6“ tinkle aptikome „WebRTC“ nutekėjimą tiek „Mac“, tiek „Windows“. Tai reiškia, kad turėsite rankiniu būdu prijungti nutekėjimą, išjungdami „IPv6“ savo kompiuteryje (arba naudodami „WebRTC“ bloko plėtinį naršyklėje), kad galėtumėte naudoti šį VPN su „IPv6“ ryšiu.

„IPv6 WebRTC“ nutekėjimai šiek tiek nuvilia. Tačiau jie yra gana paplitę ir todėl, kad juos galima pataisyti rankiniu būdu, greitai ir lengvai, mes beviltiškai nerimaujame.

Tačiau mes norėtume, kad VPT teikėjas daugiau praneštų apie poreikį pašalinti „WebRTC“ nutekėjimą į „IPv6“ ryšius savo svetainėje - nes tai padėtų užtikrinti, kad vartotojai tai daro.

Privatumas

Buferiniai
„NordVPN“
„ExpressVPN“

Savarankiškas priegloba / tarpinis DNS Taip Taip Taip
Nužudyk jungiklį
Slepimas (slaptas)
IPv4 apsauga nuo nuotėkio
IPv6 apsauga nuo nuotėkio
Apsauga nuo „WebRTC“ nuotėkio

Pagrindiniai „Buffered“ serveriai yra Nyderlanduose, tai yra vieta, kurią specialiai pasirenka privatumo tarnybos, tokios kaip „StartPage“ (privatus paieškos variklis, patvirtintas Ed Snowden).

VPN nenaudoja naudojimo žurnalų, o tai yra gera pradžia atsižvelgiant į registravimo politiką. Tačiau privatumo politikoje išaiškėja, kad VPT saugo daugybę prisijungimo žurnalų - dėl to kai kurie žmonės gali atsijungti. Labiausiai susiję iš tų žurnalų yra vartotojo IP adresas, prisijungimo laikas ir ryšio trukmė. Mes visada rekomenduojame pasirinkti paslaugą, kurioje nėra jokių žurnalų arba bent jau nėra žurnalų, kurie gali būti naudojami jus identifikuojant dėl ​​privatumo. Norėdami gauti informacijos apie tai ir penkių paslaugų, kurios nevykdo žurnalų, sąrašą, skaitykite mūsų geriausius bet kokio žurnalo VPN vadovą.

Ši informacija gali būti naudojama norint nustatyti laiko koreliacijos ataką prieš paslaugą, o tai reiškia, kad šis VPN negali užtikrinti absoliučiai vandeniui nelaidžios privatumo. Tai pasakius, laiko koreliacijos priepuolis yra gana retas reiškinys, kurį paprastai kada nors vykdo valdžios institucijos, kai tiriamas ypač didelis nusikaltimas. Taigi teisinga sakyti, kad daugumai žmonių „Buffered“ užtikrins skaitmeninį privatumą be per daug rūpesčių.

Tačiau atsitiktinis žvilgsnis į privatumo politiką rodo, kad VPT taip pat renka gana daug duomenų, susijusių su žmonių įrenginiais ir tinklu, tai toli gražu nėra idealu. Iš privatumo politikos:

"Turėdami jūsų pateiktą programinę įrangą ir konfigūracijos failus, galime rinkti iš jūsų informaciją, kurią gali sudaryti jūsų įrenginių identifikatoriai, įskaitant unikalius identifikatorius, operacinės sistemos versiją, kalbą, tinklo įrenginio identifikatorius (MAC adresus), IP adresus, tinklo informaciją, bet tuo neapsiribojant, vartotojo informacija apie operacinę sistemą, maršrutizacijos lentelės, DNS serverio adresai, kita failų sistemos informacija, informacija apie aparatinę įrangą. Galite atsisakyti šios kolekcijos darbalaukio kliento skiltyje „Nustatymai“."

Tai yra didžiulis duomenų kiekis, kuris vėlgi šiek tiek nuvilia. Tačiau tiesa, kad „Buferred“ suteikia vartotojams galimybę atsisakyti duomenų rinkimo programų viduje arba el. Paštu. Apskritai, mes norėtume, kad buferis visiškai nustotų rinkti šiuos duomenis, tačiau bent jau yra galimybė atsisakyti.

Privatumo politikoje taip pat atskleidžiama, kad suvestiniais duomenimis bus dalijamasi su verslo partneriais ir reklamuotojais. Tai vėlgi toli gražu nėra idealu, tačiau bent jau sukaupti duomenys toms įmonėms neatskleidžia jokios asmeninės informacijos apie bet kurį vartotoją.

Galiausiai, norint apsaugoti „Buferred“, ryšio žurnalai saugomi tik 30 dienų. Taigi, atliekant laiko koreliacijos ataką, bus galima nukreipti tik į vartotojo IP adresą per pastarąsias 30 dienų.

Apskritai, atsižvelgiant į šio VPN kainą, būtų puiku, jei registravimo politika niekada nelaikytų vartotojų IP adresų šalia laiko žymių..

Šifravimas

Buferiniai
„NordVPN“
„ExpressVPN“

PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
IKEv2
„OpenVPN“

Buferis tiekia „OpenVPN“, kuris yra mūsų rekomenduojamas protokolas, „Mac“ ir „Windows“. Be to, „Buffered“ įdiegia „OpenVPN“ pagal standartus, kurie yra tinkami skaitmeninės privatumo tikslams. Atviras VPN diegimas yra toks:

AES-256 šifras, SHA1 HMAC autentifikavimui ir stiprus RSA 2048 rankos paspaudimui..

Nors SHA1 autentifikavimo metodas yra silpniausia protokolo dalis, jis šiuo metu vis dar laikomas saugiu. Tai reiškia, kad „Buferred“ saugos duomenų tunelio turinį nuo įsilaužimo. Norėdami gauti daugiau informacijos apie šifravimą, perskaitykite mūsų išsamų šifravimo vadovą.

Pagalba klientams

Buferiniai
„NordVPN“
„ExpressVPN“

Nemokamas bandymas Ne Taip - 3 dienos Ne
Pinigų gražinimo garantija
Parama visą parą
Gyvas pokalbis
Pinigų grąžinimo garantija 30 30 30

Buferizuotas VPN yra paslauga, kuri visada mus sužavėjo palaikymo klientais prasme. VPT deda pastangas, kad apmokytų savo klientų aptarnavimo agentus, ir atrodo, kad jie visada turi pakankamai žinių apie VPN. Tačiau kai reikia išsiaiškinti sudėtingesnes detales (pvz., Kaip įgyvendinamas „OpenVPN“ - turėsite palaukti, kol jie kreipsis į savo techninio palaikymo komandą).

Deja, nuo to laiko, kai paskutinį kartą peržiūrėjome šį VPN, tarnyba pašalino visą parą veikiančių tiesioginių pokalbių palaikymo priemonę iš savo svetainės. Tai tikrai nuvilia, ypač atsižvelgiant į VPN prenumeratos kainą. Tačiau realybė yra tokia, kad bilietų sistema veikia gerai - ir „Buffered“ greitai atsako į užklausas.

Vartotojo patirtis

Kai kalbate apie svetainę ir prisiregistruojate, „Buffered“ padaro patirtį labai lengvą. Svetainė yra tinkamai išdėstyta ir yra daugybė puikių šaltinių, tokių kaip žinių bazė su sąrankos vadovėliais ir dažnai užduodami klausimai. Kontaktinė sritis leidžia abonentams ir abonentams užduoti klausimus, o prisijungę prie nario srities vartotojai gauna daugybę papildomų galimybių, tokių kaip galimybė „atsisiųsti mano duomenis“. Tai lengvas ir greitas būdas patikrinkite, kokius duomenis apie jus saugo VPT.

„Windows“ programa

„Buferred“ „Windows VPN“ programa yra paprasta naudoti VPN sąsaja, kuri pagal numatytuosius nustatymus yra šifruojama „OpenVPN“. Abonentai gali pasirinkti tarp OpenVPN TCP, kuris yra geresnis saugumui, ir UDP, kuris yra greitesnis ir geresnis srautiniam perdavimui. Vartotojai taip pat gali pasirinkti naudoti „OpenVPN TCP“ per 443 prievadą, kuris leidžia vartotojams nuslėpti VPN naudojimą kaip HTTPS srautą.

Programa yra gražiai atrodanti ir ja lengva naudotis, džiaugiamės galėdami pranešti, kad joje taip pat yra automatinis jungiklis. Tai reiškia, kad jis užtikrins privatumą iš jūsų IPT, net jei VPN ryšys dėl kokių nors priežasčių nutrūktų; tai yra puiku ir reiškia, kad VPN tinka Torrenting per P2P.

Apskritai niekas apie šį VPN mane nenuvylė, išskyrus tai, kad jame buvo „IPv6 WebRTC“ nuotėkių. Tačiau tai lengva prijungti per kelias minutes, visiškai išjungus „WebRTC“ naršyklėje, atsisiunčiant patogius „Firefox“ ar „Chrome“ internetinių tinklalapių blokavimo plėtinius arba visiškai išjungiant „IPv6“ ryšį tinklo ir bendrinimo centre..

Apskritai mums pasirodė, kad VPN yra malonus naudoti, nes greičiai mažėjo ir mes galėjome transliuoti keliose platformose be jokių problemų.

„Android“ programa

Po to, kai paskutinį kartą peržiūrėjome „Buferį“, buvo išleista tinkinta „Android“ VPN programa (abonentai anksčiau turėjo naudoti oficialų trečiosios šalies „OpenVPN“ klientą). Pridėta patentuota mobilioji programa yra puiku, ir mes buvome nepaprastai suinteresuoti, kad ji būtų išbandyta!

Pagal numatytuosius nustatymus klientas pasiekia „OpenVPN“, kurį malonu matyti. Be to, vartotojai gali pasirinkti tarp UDP arba TCP per 443 prievadą (kuris užmaskuoja „OpenVPN“ kaip HTTPS). Automatinio prisijungimo funkcija leidžia vėl prisijungti prie paskutinio automatiškai naudojamo serverio.

Deja, šiuo metu „Android“ kliente nėra galimo žnyplių. Tačiau tai nėra per daug nelaimė, nes dauguma žmonių nėra linkę atsisiųsti „BitTorrent“ mobiliesiems. Kita vertus, „Google PlayStore“ pastebėjome nemažai skundų iš abonentų, kurie sako, kad „Android“ programa yra nestabili ir daug sugenda. Tai reiškia, kad galite nutekinti duomenis į savo IPT, o tai nėra puiku privatumui.

Porą valandų „Android“ klientui davėme išsamius bandymus. VPN nustatėme šiek tiek lėtai, kad užmegztume ryšius. Turėjome laukti iki minutės, kuri toli gražu nėra tobula. Tam tikruose serveriuose (pavyzdžiui, Bulgarijoje) VPT išvis nepavyko prisijungti. Kitais atvejais jis prisijungė tik per 5 sekundes. Tai gana erzina.

Greitai patikrinome, ar nėra „IPv4“ ryšio DNS nutekėjimų, ir nustatėme, kad jų nėra. Mes taip pat džiaugėmės, kad DNS užklausas tvarko pats „Buffered“ serveris. Kai užmegztas ryšys, mes nustatėme, kad buferis veikia be problemų ir mes radome jį kaip greitą srautinį perdavimą.

„iOS“ programa

Buferiniame VPN taip pat yra „iOS VPN“ programa. Mes nustatėme, kad ši programa veikia daug geriau nei jos „Android“. Ryšiai buvo užmegzti beveik akimirksniu, o tai puiku. Tačiau nepavyko prisijungti prie Bulgarijos serverio (kaip ir „Android“). Geros žinios yra tai, kad visi kiti serveriai veikė gerai, todėl teikėjui gali kilti problemų tik su vienu serveriu.

Šifravimas „iOS“ programoje pateikiamas per „OpenVPN“, o tai iš tikrųjų gana reta. Be to, vartotojai gali pasirinkti tarp „OpenVPN UDP“ arba „TCP“ per 53, 443, 993 arba 1194 prievadus. Puikus papildymas yra galimybė pasirinkti 443 prievadą (užmaskuotam ryšiui)..

Apskritai buvome sužavėti ir šio „iOS“ kliento patogumu, ir jo funkcionalumu. Greitis buvo puikus ir mes nustatėme, kad VPN yra stabilus.

„Mac OS X“

„Mac VPN“ darbalaukio klientas yra beveik identiškas „Windows“ atitikmeniui. „OpenVPN“ yra prieinamas pagal numatytuosius nustatymus, o „Killswitch“ yra įtrauktas į klientą. Automatinio prisijungimo funkcija leidžia „Mac“ vartotojams automatiškai prisijungti prie VPN, kai tik jis paleidžiamas. Vartotojai taip pat gali pasirinkti prisijungti prie „OpenVPN“ naudodami TCP arba UDP per įvairius prievadus (53, 443, 993 arba 1194)..

Buvo aptikti „IPv6 WebRTC“ nutekėjimai, tai reiškia, kad norėdami padaryti šį VPN norite, turėsite išjungti „IPv6“ (arba išjungti „WebRTC“ naršyklėje). Tačiau iš esmės tai yra puikus klientas, kuris veikia be problemų.

Baigiamosios mintys

Buferinis VPN yra paslauga, kuriai labai reikia naudos. Tai, kad visose platformose yra daugiau klientų, yra laukiama staigmena, ir, nepaisant kai kurių „Play Store“ skundų, mes pastebėjome, kad mobilieji klientai dirba puikiai. Kita vertus, mes rekomenduotume į tuos skundus žiūrėti rimtai - nes akivaizdu, kad kai kurie žmonės patiria avarijas, kurios neturėjo įtakos mums per testus.

Staliniai kompiuterio klientai turi automatinį jungiklį, o tai reiškia, kad šis VPN yra tinkamas saugiai „Torrenting“. Be to, šis VPN suteikia greitą srautinį srautą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias paslaugas kaip „Netflix“ ir „BBC iPlayer“.

Serveriai 37 šalyse abonentams leidžia atblokuoti daug turinio. Tačiau atsižvelgiant į šio VPN kainą yra gana mažas vietų sąrašas. Be to, privatumo politikoje paliekama daug norų.

Mes taip pat buvome šiek tiek nusivylę, kad „Buffered“ neturi 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymo, o tai vėlgi, atsižvelgiant į VPN kainą, būtų labai sveikintina. Kita vertus, mes nustatėme, kad bilietų sistema veikia gerai, o žinių bazė yra tinkama.

Buferis nėra baisus VPN bet kokia vaizduotės dalis. Jis gerai atlieka savo darbą ir užtikrina greitą greitį. Vis dėlto, jei esu visiškai sąžininga, yra geresnių būdų išleisti pinigus 2020 m.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me