b.VPN

 • Kainodara

  7,50 USD
  / mėn

ProPrivacy.com Rezultatas
8 iš 10

Santrauka

Šioje „b.VPN“ apžvalgoje radau Nyderlandų VPT teikėją, kuris siūlo profesionalias paslaugas. 24/7 palaikymas klientais ir veiksmingos kovos su cenzūra technologijos yra aukščiausio lygio dalykai. Galima patobulinti (nėra jokių žurnalų, greitesnis našumas ir leidžiamas gausesnis prijungtų įrenginių skaičius), tačiau apskritai esu gana patenkintas paslauga.

Greita statistika

 • ProPrivacy.com „SpeedTest“ (vidutinis)
  33 Mbps
 • Vienalaikiai ryšiai
  2
 • Šalys
  11
 • Jurisdikcija
  Nyderlandai

funkcijos

 • VPT yra Nyderlanduose
 • Galimi 18 serverių 11 šalių
 • Galite prijungti du įrenginius vienu metu, bet tik vieną naudodami „OpenVPN“ ir vieną naudodami L2TP
 • „OpenVPN“ per SSH tunelį
 • „SMOKE tunelis“
 • Klientų palaikymas visą parą
 • P2P leidžiama

„OpenVPN“ per SSH tunelį

Ši funkcija leidžia paslėpti „OpenVPN“ ryšius TLS / SSL tunelyje. TLS / SSL yra šifravimas, kurį naudoja HTTPS. Todėl VPN jungtis, nukreiptas per šiuos TLS / SSL tunelius, labai sunku atskirti, išskyrus įprastą HTTPS srautą. Taip yra todėl, kad „OpenVPN“ duomenys yra sudedami į papildomą TLS / SSL šifravimo sluoksnį. Kadangi „Deep Packet Inspection“ (DPI) metodai negali įsiskverbti į šį „išorinį“ šifravimo sluoksnį, jie negali aptikti „viduje esančio“ OpenVPN šifravimo. Tai labai naudinga funkcija, nes ji turėtų sugebėti nugalėti daugelį VPN formų. blokuoti.

DŪMŲ tunelis

Be to, kad b.VPN gali paslėpti „OpenVPN“ SSH tunelyje, ji siūlo dar vieną technologiją, skirtą nugalėti VPN blokus. Pavadintas „SMOKE“, tai yra pritaikytas protokolas, pridedantis papildomų klaidų kiekvienam paketui. b.VPN teigia, kad SMOKE gali gauti šį VPN Kinijoje, Irane, Omane, Turkijoje ir Rusijoje. Paprašiau „b.VPN“ palaikymo komandos pateikti daugiau informacijos:


„Tai polimorfinis UDP tunelis, turintis daug platesnių galimybių praeiti DPI. Tai vienintelis dalykas, kuris Kinijoje veikia stabiliai, priešingai nei „Obfsproxy“, kuris neveikia beveik metus. „Smoke“ turi gynybos taktiką prieš „GFW“ (Didžiąją Kinijos ugniasienę), kuri išmeta paketus ir gali perjungti daugybę tinklo IP ir prievadų be atjungimų. Be to, jis turi paketų atsarginį mechanizmą, skirtą GFW sugadintiems paketams atkurti. Esame įsitikinę, kad vienintelis dalykas, kuris veikia stabiliai, yra ten, kur turime bandymų komandą. “

b.VPN suteikė „TeamViewer“ prieigą prie kompiuterio, esančio Kinijoje. Taigi galiu patvirtinti, kad galėjau prisijungti per „SMOKE“ ir patekti į svetaines, kurios ten paprastai cenzūruojamos.

Apsilankykite b.VPN »

Greitis ir našumas

Testai buvo atlikti naudojant JK 50 Mbps / 3 Mbps pluošto jungtį. Aš pasirinkau „OpenVPN UDP“ ryšį naudodamas b.VPN „Strong“ šifravimo lygį.
parsisiųsti

Grafikai rodo didžiausią, mažiausią ir vidutinį kiekvieno serverio ir vietos greitį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų viso greičio testo paaiškinimą.

Taip pat išbandžiau įvairių siūlomų protokolų našumą. Šie rezultatai yra pakankamai geri, tačiau nesutampa su aukščiausio lygio VPT teikėjų pasiūlytais rezultatais.

Naudodamas „Windows“ klientą „b.VPN“ neaptikau jokių „IPv4“ DNS nutekėjimų ar „WebRTC“ nuotėkių. Valio! Atminkite, kad mano IPT („Virgin Media UK“) nepalaiko IPv6, todėl negaliu patikrinti, ar nėra „IPv6“ nuotėkių. Kaip matote iš aukščiau pateikto ekrano kopijos, b.VPN naudoja „Google“ DNS, kad galėtų atlikti DNS vertimą.

Visoms DNS užklausoms tarpininkauja b.VPN, todėl „Google“ nežino, kas jas pateikė. Todėl nemanau, kad tai yra problema. JAV „Netflix“ nustatė, kad naudojau tarpinį serverį ir atsisako žaisti. Tai apima, kai aš nukreipiau ryšį per SSH tunelį. Tačiau „BBC iPlayer“ dirbo puikiai, kai prisijungė prie JK serverio.

Kitos platformos

Kainos ir planai

b.VPN siūlo paprastą planą „vienas dydis tinka visiems“. Jis prasideda nuo 9,99 USD per mėnesį, o nuo 7,50 USD per mėnesį, jei perkate metų prenumeratą.

b.VPN kainodara

Kaip labai erzinantis ir gana neaiškus iššokantis reklaminis skydelis kiekviename svetainės puslapyje bando jums pasakyti, „b.VPN“ šiuo metu siūlo nuolaidą. Tai reiškia, kad gausite metinę prenumeratą tik už 36 USD (3 USD per mėnesį). Programinę įrangą galima atsisiųsti ir naudoti valandą visiškai nemokamam bandomajam laikotarpiui. Tam nereikia jokios mokėjimo informacijos. Tai nėra labai ilgas laikotarpis, tačiau to turėtų pakakti, kad patvirtintumėte, jog paslauga jums tinka, ir atlikite keletą našumo patikrinimų, jei esate taip linkę. Nemokamos bandomosios versijos metu galite pasiekti daug, bet ne visus b.VPN serverius.

Saugumas ir privatumas

„OpenVPN“ vartotojai gali pasirinkti vieną iš dviejų šifravimo lygių: įprastą („Blowfish-128“ šifras su SHA-1 maišos autentifikavimu) ir stiprų (AES-256 su SHA-256 maišos aut. Aut. Past.). Visose „OpenVPN“ jungtyse naudojama RSA-2048 ir „Perfect Forward Secrecy“. Peržiūrėkite šį straipsnį, jei norite išsamiai aptarti VPN šifravimo terminus. „Tl“ dr versija yra tokia, kad b.VPN naudojamas šifravimas yra geras. Ypač jei pasirinktas stiprus šifravimas. b.VPN yra įsikūrusi Nyderlanduose. Nyderlandai yra „Nine Eyes NSA“ šnipinėjimo partneriai, o Nyderlandų vyriausybė vykdo nemažą dalį savo priežiūros.

Tačiau VPN teikėjai Nyderlanduose neprivalo tvarkyti žurnalų. Deja, nors „b.VPN“ nenaudoja jokių naudojimo žurnalų, tačiau išsaugo tam tikrus prisijungimo žurnalus: „Mes nedarome jokių naudotojų veiklos žurnalų (mes netikriname ir nefiksuojame vartotojų srauto), bet ir saugome infrastruktūrai reikalingus žurnalus, kurie yra (Connection IP, laikas, trukmė, pralaidumo naudojimas). “Apskritai manęs labai nejaudina toks registravimo lygis. Tačiau tikrai paranojikas turėtų žinoti, kad bent jau teoriškai tokie žurnalai gali būti naudojami norint atpažinti asmenį, kuriam būdingas žinomas interneto elgesys per „galutinio laiko išpuolį“. B.VPN neturi problemų kankintis, naudodamiesi savo paslauga..

Lengvas naudojimas

Svetainė atrodo pakankamai protinga ir joje pateikiama visa reikalinga informacija norint prisijungti ir prisijungti prie paslaugos. Vis dėlto labai erzina pop-up reklaminė juosta, rodoma kiekviename puslapyje, reklamuojančiame „b.VPN“ metinį nuolaidų pasiūlymą. Aš taip pat norėčiau, kad būtų daugiau techninės informacijos ir kad privatumo politikoje („Sutartyje“) būtų aiškiai nurodyta, kad saugomi kai kurie ryšio žurnalai. Tai pirmiausia reiškia pasakyti jums, kas draudžiama naudojantis paslauga. Svetainėje vartojama anglų kalba dažnai aiškiai nerašoma gimtoji kalba, bet yra suprantama.

Palaikymas

Tiesioginių pokalbių palaikymas galimas visą parą. Atsakymas buvo greitas, draugiškas ir paslaugus. Norėdami gauti daugiau techninių klausimų, turėjau siųsti el. Laišką iš „b.VPN“ techninės komandos, tačiau paprastai maždaug per pusvalandį sulaukiau žinios atsakymo..

Prisijungti

Kaip minėta anksčiau, prieš atsiregistruodami galite atsisiųsti VPN klientą ir valandą išbandyti paslaugą. Tai pakankamai neskausmingas procesas, nors aš nepritariu prašomos asmeninės informacijos kiekiui. Tik el. Pašto adresas turi galioti (ir tai padarys vienkartinis), tačiau aš vis tiek norėčiau, kad jo neprašytų. Be įprastų mokėjimo būdų, „b.VPN“ priima galimai anoniminį mokėjimą per „Bitcoin“. Tai puiku, bet visada atsiminkite, kad VPT teikėjas vis tiek žinos jūsų tikrąjį IP adresą.

B.VPN „Windows“ VPN klientas

Tinkintas „Windows“ klientas yra tik „OpenVPN“. Galima problema yra ta, kad vienu metu leidžiama naudoti tik vieną VPN ryšį. Tai atrodo ganėtinai nereikalinga, tačiau priima darbą. Šifravimo lygį, „OpenVPN per SH Tunnel“ ir „Smoke Tunnel“ galima pasirinkti „Advanced Settings“ meniu. Deja, žudymo jungiklis neįtrauktas.

Tinkintas „OpenVPN“ programas galima naudoti „Mac OSX“, „iOS“ ir „Android“ (+4.0.3). Šioms platformoms, taip pat kelioms kitoms, taip pat yra rankiniai „L2TP / IPsec“ ir (arba) „OpenVPN“ sąrankos vadovai (pvz., „L2TP“ „Linux“ ir „Windows“ telefonams). Pritaikomus .ovpn failus galima naudoti bet kurioje sistemoje, palaikančioje „OpenVPN“ klientą.

„Android“ programa

„Android“ programa naudoja „OpenVPN“. Kaip ir stalinio kompiuterio klientas, aš mačiau daugiau smalsiai atrodančių programų, tačiau jos veikia gerai. „OpenVPN“ ryšį galite nukreipti per SSH tunelį. Tai yra vienintelė „Android“ VPN programa, kurią žinau siūlydama šią funkciją. Deja, ši funkcija nepalaikoma „iOS“ programoje. Neįmanoma pasirinkti stipraus šifravimo lygio naudojant programą mobiliesiems. Tačiau jei nuoširdžiai, įprasto („Blowfish-128“ šifro su SHA-1 maišos autentifikavimu) šifravimo bus daugiau nei pakankamai daugumai vartotojų. Naudodamas programą neaptikau jokių DNS ar WebRTC nuotėkių.

Baigiamosios mintys

Man ypač didelį įspūdį teikia klientų aptarnavimas visą parą ir visą parą bei siūlomos patobulintos užtemimo technologijos. „SMOKE“ gerai veikia Kinijoje, o „b.VPN“ „Android“ programa šiuo metu yra vienintelė, siūlanti VPN per SSH tunelį. Tai reiškia, kad b.VPN būtų puikus pasirinkimas vartotojams tokiose vietose kaip Kinija, kurie bando blokuoti VPN naudojimą.

Apsilankykite b.VPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me