Apimti

ProPrivacy.com Rezultatas
8 iš 10

Santrauka

„Enpass“ yra saugus slaptažodžių tvarkytuvas, leidžiantis vartotojams apsaugoti kelias paskyras įvairiuose įrenginiuose naudojant patikimus unikalius slaptažodžius. Enpass yra prieinamas daugeliui platformų. Tačiau nemokama versija yra labiau ribojanti mobiliuosius, nei ji yra darbalaukyje (kur vartotojai gali nemokamai apsaugoti neribotą skaičių paskyrų). Šioje apžvalgoje mes kruopščiai išbandysime slaptažodžių tvarkyklę, kad pamatytume, kaip ji palyginama su konkuruojančiomis paslaugomis rinkoje.

Apžvalga

„Enpass“ leidžia vartotojams apsaugoti kelias paskyras ir paslaugas stipriais unikaliais slaptažodžiais, kurie saugomi šifruotoje duomenų bazėje. Naudotojai gali pasiekti tuos slaptažodžius naudodami tik vieną pagrindinį raktą. Tai leidžia vartotojams atsiminti tik vieną keblų slaptažodį, kad būtų apsaugotas neribotas paskyrų skaičius.

„Enpass“ galima įsigyti nemokamai, tai yra fantastiška vartotojams, norintiems slaptažodžių tvarkytuvės, už kurią iš pradžių nereikia mokėti, tačiau kuri turi aukščiausios kokybės funkcijas, kurias galima įsigyti prireikus. Tačiau tai yra uždarojo slaptažodžio tvarkyklė, vykdoma naudojant patentuotą programinę įrangą; o tai gali panaikinti kai kuriuos privatumą suprantančius vartotojus.


apklijuoti logotipą

Kaip visada, uždarojo kodo programinės įrangos negali tikrinti trečioji šalis - tai reiškia, kad jūs turite pasitikėti, kad firmos užtikrins jų reikalaujamą privatumą ir saugumą. Tai toli gražu nėra idealu, ir apskritai visada geriau pasitikėti slaptažodžių tvarkytuve, kuri paskelbė savo kodą ir patikrino trečiųjų šalių auditorių..

„Enpass“ galima naudoti „Windows“, „Mac OS“, „Linux“, „iOS“ ir „Android“. Verta paminėti, kad „Linux“ palaikymas yra retas, todėl šis slaptažodžio tvarkyklė yra įdomi „Linux“ vartotojams. Vartotojai gali naudotis „Enpass“ nemokamai visuose jūsų darbalaukiuose. Tačiau mobiliajame įrenginyje būtina mokėti vienkartinį 11,99 USD mokestį už kiekvieną platformą. Kiekvienas, kuris planuoja naudoti šį slaptažodžių tvarkytuvą įvairiose platformose, turės investuoti šiek tiek pinigų, kad jis būtų suderinamas visuose savo įrenginiuose.

„Enpass“ taip pat galima naudoti kaip „Firefox“, „Chrome“, „Safari“, „Edge“, „Opera“ ir „Vivaldi“ plėtinius.

Sąranka

„Enpass“ svetainėje galima atsisiųsti visas platformas. Tai labai palengvina slaptažodžio tvarkyklės nustatymą. Atsisiuntėme „Windows“ klientą ir „Chrome“ plėtinį, kad išbandytume juos abu. Verta paminėti, kad „Chrome“ plėtinys veiks tik tuo atveju, jei jau įdiegėte ir autonominį darbalaukio klientą.

Ryšio klaida

Susitarus su EULA su programinės įrangos kūrėju „Sinew Software Systems Private Limited“, programinė įranga įdiegiama per kelias minutes. Po to būsite pasirengę paleisti programinę įrangą ir galėsite tęsti darbą bei nustatyti pagrindinį slaptažodį.

Įtraukti sąranką

Vartotojams primenama, kad jie turi saugiai saugoti savo pagrindinį slaptažodį, ir jiems rekomenduojama padaryti apie tai pastabą, nes jei prarasite slaptažodį, jie negalės pasiekti jokio savo slaptažodžio. Taip yra todėl, kad, kaip ir geriausi geriausi slaptažodžių tvarkytojai, įmonė savo serveriuose nelaiko žmonių pagrindinio slaptažodžio ir, pasiklydusi, negali pateikti slaptažodžio ar iš naujo nustatyti paskyros..

Dabar, kai „Windows Enpass“ klientas yra nustatytas, galite eiti į priekį ir nustatyti „Chrome“ plėtinį. Paleidus „Chrome“ plėtinį, automatiškai suporuojama su „Enpass“ klientu ir pateikiamas dviejų klientų sinchronizavimo kodas.

apimti autentifikacijos kodą

Dabar, kai abu sąrankos slaptažodžių tvarkytuvės komponentai yra pasirengę, galite pradėti įvesti savo slaptažodžius į tvarkytuvę, kad ji automatiškai užpildytų slaptažodžius, kai tik pateksite į šias svetaines ir paslaugas..

„Enpass“ leidžia žmonėms automatiškai sugeneruoti nuo 1 iki 10 žodžių slaptažodžius. Ši paslauga taip pat leidžia vartotojams pasirinkti didžiąsias ir mažąsias raides, atsitiktinius simbolius ir teikia įvairias parinktis, kaip tarp kiekvieno žodžio dėti atsitiktinius ženklus ar brūkšnelius..

Apima savybes

Kaip ir daugelyje kitų slaptažodžių tvarkytojų, „Enpass“ turi daugybę funkcijų, skirtų apsaugoti informaciją ir prisijungimus šifruotoje duomenų bazėje. Pagrindinės savybės yra šios:

 • Bet kuriame staliniame kompiuteryje nemokamai apsaugokite neribotas paskyras
 • Sinchronizuokite slaptažodžio tvarkytuvę su naršyklėmis, naudodami plėtinius
 • Tapatybės funkcija, skirta išsaugoti adresą ir kitus duomenis
 • Lengvai naudojamas kategorijų meniu duomenims ir slaptažodžiams išsaugoti
 • Automatinio užrakto funkcija, užtikrinanti, kad klientas niekada nebus paliktas atviras ir neapsaugotas
 • PIN kodo funkcija, skirta greitai atrakinti, kai slaptažodžio tvarkyklė jau yra prisijungusi naudojant pagrindinį slaptažodį
 • Slaptažodžio tikrinimo funkcija, skirta įsitikinti, kad abonementas ar slaptažodis nebuvo sutrumpinti.
 • Sinchronizavimo funkcija, skirta saugiai perduoti slaptažodžius įvairiuose įrenginiuose
 • Automatinio atsarginių kopijų kūrimo funkcija, užtikrinanti, kad duomenys visada būtų saugiai saugomi užšifruotoje duomenų bazėje
 • Slaptažodžio generatorius automatiškai sukurtiems stipriems slaptažodžiams
 • Automatinis užpildymas lengvam prisijungimui prie internetinių paskyrų

Nors daugumą „Enpass“ funkcijų galima įsigyti nemokamai, yra keletas „premium“ funkcijų, kurias vartotojams reikės mokėti. Vienkartinis 11,99 USD mokestis už darbalaukio platformą vartotojams leis pasiekti šias papildomas funkcijas.

„Android“ ir „iOS“ vartotojams reikės mokėti vienkartinį 11,99 USD mokestį, kad slaptažodžio tvarkyklė būtų naudojama norint apsaugoti daugiau nei 20 paskyrų. Jei jums pakanka 20 slaptažodžių, be rūpesčių galite naudotis mobiliąja „freemium“ versija. Verta paminėti, kad tai yra ne mokėjimai, o tai reiškia, kad sumokėję galite naudoti programinę įrangą savo sąskaitoms apsaugoti neribotą laiką; jokių periodinių mokėjimų ir jokių paslėptų išlaidų.

Lengvas naudojimas

„Enpass“ puikiai tinka žmonėms, norintiems užtikrinti, kad visi jų slaptažodžiai būtų saugomi vietoje, o tai reiškia, kad niekada nereikia pasitikėti „Enpass“, kad jūsų slaptažodžiai būtų saugomi jos serveriuose. Atsisiųsti „Enpass“ yra labai paprasta, o nustatyti jį dirbti su naršykle naudojant plėtinį yra labai paprasta.

Kadangi „Enpass“ nesaugo jūsų slaptažodžių ar pagrindinio slaptažodžio savo serveriuose, labai svarbu pasirinkti pagrindinį slaptažodį, kurio niekada nepamiršite. Jei neprisimenate savo slaptažodžio, galite būti visiškai užrakinti.

Nustatę pagrindinį slaptažodį galite įvesti slaptažodžius rankiniu būdu arba tiesiog naudotis internetinėmis paskyromis ir paslaugomis - leisdami „Enpass“ išsaugoti slaptažodžius, eidami kartu.

Įveskite slaptažodžio generatorių

Jei slaptažodis anksčiau buvo naudojamas kitoje paskyroje, „Enpass“ praneš jums, kad galėtumėte atnaujinti slaptažodį arba automatiškai sugeneruoti tvirtą slaptažodį iš „Enpass“.

Įveskite slaptažodį

Mes nustatėme, kad naudojant „Enpass“ be streso, bandėme plėtinius („Firefox“ ir „Chrome“), kurie veikė sklandžiai. Norintiems, „Enpass“ galima uždėti ant USB atmintinės, kad būtų galima gabenti įvairiomis mašinomis. Tai yra naudinga funkcija ir reiškia, kad visada galite pasiekti savo slaptažodžius, net jei naudojate kažkieno kompiuterį ar bibliotekos kompiuterį, pvz..

Kai slaptažodis išsaugotas, jį galite pasiekti naudodamiesi slaptažodžių tvarkytuve:

Atidarykite pagrindinį kliento ekraną

Mums be problemų pavyko pasiekti, kad paslauga būtų sinchronizuota „iPad“ ir „Android“ įrenginiuose. Mes sinchronizavimui naudojome „Google“ diską ir „icloud“, tačiau vartotojai turi daugybę galimybių, įskaitant „Microsoft OneDrive“, „Dropbox“, „Box“ arba atvirojo kodo „WebDAV“ protokolą. Priešingai nei kai kurie slaptažodžių tvarkytojai, sinchronizuoti neįmanoma per „Wi-Fi“, todėl duomenis turėsite perduoti internetu.

sinchronizavimo slaptažodžiai apima

Verta paminėti, kad jei nuspręsite naudoti „iCloud“ savo slaptažodžiams sinchronizuoti, turėsite įsitikinti, kad atsisiųsite „Enpass“ programą iš „Mac“ programų parduotuvės..

Kita funkcija, kuri mums patiko naudojant „Enpass“, yra galimybė importuoti slaptažodžius iš kitų slaptažodžių tvarkytuvų, tokių kaip „Keepass“, „Dashlane“ ir kt. (Yra daugybė variantų). Tai leidžia vartotojams greitai nustatyti, kaip nustatyti visus turimus slaptažodžius. Taip pat rekomenduojame nustatyti automatinio užrakinimo funkciją, kad ji įsijungtų kuo greičiau:

Apsaugos nustatymas apima

Apskritai, „Enpass“ buvo lengva naudoti ir mums ypač patiko kategorijos meniu sistemoje; kurie leidžia lengvai sugrupuoti duomenis automatiškai užpildyti internetines formas. Klientas pateikia daugiau nei 50 tinkintų šablonų, kurie leidžia saugiai užšifruotoje duomenų bazėje išsaugoti viską - informaciją apie viešbučio užsakymą, adresus, paso duomenis ar vairuotojo pažymėjimą..

Mums ypač patiko mobiliosios programos, kurios atrodo šiek tiek šiuolaikiškos nei jų staliniai kompiuteriai, ir nors jos neturi jokių papildomų funkcijų kalbėti, jas labiau malonu naudoti. Be to, galite nustatyti ir „iOS“, ir „Android“ versijas, kad būtų galima atlikti autentifikaciją naudojant įrenginio pirštų atspaudų skaitytuvą, kad būtų patogiau naudoti.

Privatumas ir saugumas

„Enpass“ vartotojams nereikia užsiprenumeruoti paslaugos teikiant el. Laišką ar bet kokius asmeninius duomenis. Taip yra todėl, kad programinė įranga veikia tik kliento pusėje, nereikia jokių duomenų apdoroti ar saugoti „Enpass“.

Žinoma, jei nuspręsite sumokėti už papildomas funkcijas - arba už visą mobiliąją versiją - turėsite pateikti išsamią informaciją apie mokėjimą, tai reiškia, kad įmonė gaus iš jūsų tam tikrą informaciją.

Taip pat verta paminėti, kad įmonė vykdo stebėjimą vietoje naudodama „Google Analytics“, o tai greičiausiai reiškia, kad ji renka vartotojų IP adresus, kai jie lankosi svetainėje ir atsisiunčia programinę įrangą..

Pati slaptažodžių tvarkyklė programinė įranga užšifruoja visus slaptažodžius (ir kitus duomenis, įvestus į programinę įrangą), naudodama stiprų 256 bitų AES šifravimą, naudodama recenzuojamą ir atvirojo kodo šifravimo variklį SQLCipher. Šie slaptažodžiai saugomi tik vietoje ir niekada nėra įkeliami į „Enpass“ serverius.

Autentifikavimui pagrindinis slaptažodis sukuria kriptografinį raktą, naudojant PHK PBKDF2-HMAC-SHA512 slaptažodžio maišymą su 100 000 atsitiktinės druskos raundų. Tai yra saugi kriptografija, užtikrinanti išplėstinę apsaugą nuo brutalios jėgos ir šoninių kanalų atakų.

Vartotojai taip pat turi galimybę atsisiųsti skliauto raktą, kurį sukuria jų pagrindinis slaptažodis. Stalinė „Enpass“ versija gali 64 bitų atsitiktinius raktus įrašyti vartotojo vardu. Šis skliauto raktas gali būti naudojamas kaip antrinė autentifikacijos forma, tai reiškia, kad jei pagrindinis slaptažodis yra pažeistas (atspėta, prievarta padaryta ir tt), taip pat būtina turėti skliauto rakto failą. Kaip ir pagrindinio slaptažodžio, neįmanoma atkurti saugyklos rakto failo iš „Enpass“.

Tai, kad vartotojas išlaiko visišką savo pagrindinio slaptažodžio (ir skliauto rakto) valdymą, reiškia, kad net jei kažkas gaus prieigą prie duomenų failų, jis niekada negalės iššifruoti slaptažodžių be pagrindinio vartotojo slaptažodžio..

Tačiau verta paminėti, kad jei sinchronizuojate savo slaptažodžius įvairiuose įrenginiuose naudodamiesi trečiųjų šalių paslaugomis, tokiomis kaip diskas ar „Dropbox“, jūsų slaptažodžiai ten taip pat saugomi. Tai turėtų būti saugu, nes jie yra užkoduoti. Visiems, kuriems tai rūpi, yra galimybė naudoti skliauto rakto failą (kuris turi būti saugus, niekada neturėtų būti dalijamas tuo pačiu metodu, kuriuo sinchronizuojate slaptažodį)..

„Enpass“ taip pat apima automatinio užrakinimo funkciją. Tai užtikrina, kad pagrindinis slaptažodis visada reikalingas kiekvieną kartą naudojant slaptažodžių tvarkytuvę. Tai užtikrins, kad jei vartotojas nėra savo įrenginyje, jis nepaliks programos atviros ir prieinamos slaptažodžiams.

„MacBook Pro“ vartotojai gali nustatyti „Enpass“ autentifikavimui naudojant pirštų atspaudų skaitytuvą. Tas pats pasakytina ir apie „iOS“ bei „Android“ vartotojus, kurie savo įrenginyje gali naudoti pirštų atspaudų skaitytuvą.

Pagalba klientams

„Enpass“ vartotojams pateikia savo interneto svetainėje aiškinamąjį popierių, kuriame paaiškinama, kaip veikia slaptažodžių tvarkyklė, ir išsamiai aprašomas apsaugos lygis, kurį jų failai ir slaptažodžiai gauna saugomi. Tinklaraščio skiltyje taip pat pateikiama naudingos informacijos ir naudojimosi šia paslauga gairių, kurios puikiai tinka vartotojams, kuriems tiesiog reikia žymeklio čia ir ten.

Spustelėję palaikymą svetainėje, vartotojai pateks į forumą, kuriame jie gali paprašyti vartotojų bendruomenės pagalbos. Šiame forume žmonės užduoda daugybę klausimų, o atsakymai dažnai būna daugybė šimtų ar net tūkstančių atsakymų. Tai yra aktyvaus vartotojų bazės įrodymas.

Visiems, norintiems tiesiogiai susisiekti su „Enpass“, reikės prisijungti prie paskyros su el. Pašto adresu. Tai padarę, galite prisijungti ir pradėti siųsti pranešimus palaikymo personalui. Tai yra puikus papildymas norintiems. Tačiau verta paminėti, kad atsakymo turėjome laukti gana ilgai.

Norite sužinoti daugiau? Peržiūrėkite mūsų vadovą, kuriame rasite geriausius slaptažodžių tvarkytojus rinkoje.

Išvada

„Enpass“ yra puikus ir prieinamas slaptažodžių tvarkytuvas, kuris visus jūsų slaptažodžius saugo vietoje. Tai užtikrina, kad slaptažodžiai niekur nekeliauja, nebent turite juos sinchronizuoti naudodami „Dropbox“ ar kitą paslaugą. Visiems, kurie nori lengvai naudoti slaptažodžių tvarkytuvę, tai yra puiki galimybė, kurią galime griežtai rekomenduoti tiek mobiliajame, tiek darbalaukyje..

Paslauga, kuri kainuoja 11,99 USD už įrenginį kiekvienam, kuriam reikia saugoti daugiau nei 20 slaptažodžių, gali būti laikoma, kad paslauga yra gera kainos ir kokybės santykis. Galų gale, jūs galite jį sukurti ir paleisti trijuose skirtinguose įrenginiuose tik už 36 USD - ir tai yra vienkartinis mokėjimas be jokių paslėptų mokesčių.

Kadangi rinkoje yra nemokamų atvirojo kodo valdytojų, turite galimybę nemokamai gauti panašią paslaugą, jei norite. Mes manome, kad „Enpass“ yra geras pasirinkimas visiems, kurie nėra tokie madingi. Funkcijos išdėstytos intuityviai ir todėl, kad ji stengiasi daryti tai, ką moka geriausiai (tvarkyti slaptažodžius), yra labai mažai ką išmokti.

Galiausiai, jei uždavinys „Enpass“ yra jūsų problema, galite pasirinkti „Bitwarden“ - dar vieną lengvai naudojamą slaptažodžių tvarkyklę, kuri yra atviro kodo. Tačiau programinė įranga visus jūsų slaptažodžius saugo vietoje ir nematome jokios priežasties nepasitikėti ja. Kita vertus, jūs turite pasitikėti, kad tai nedaro nieko blogo, ir jūs pagrįstai galbūt nenorėtumėte to daryti.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me