Šampionát šiestich národov je najočakávanejšou súťažou roka v Rugby Union. V tejto príručke vysvetlíme, ako môžete ľahko sledovať šesť krajín v zahraničí pomocou VPN na získanie dočasnej IP adresy vo Veľkej Británii!

Rugby hráči v skrumáži

Šesť z najtvrdších tímov na svete sa stretáva, aby bojovalo o najvyššie miesto. Niet divu, že fanúšikovia rugby na celom svete sa zúfalo snažia odblokovať britské televízne kanály online, aby mohli sledovať živé vysielanie..

Streamujte ragby šiestich národov online, odkiaľkoľvek

Namiesto toho, aby ste sa pozerali na nelegálny stream, môžete pomocou služby VPN streamovať všetky akcie v HD. Podľa pokynov nižšie odblokujte šesť národov v priebehu niekoľkých minút:

 1. Prihláste sa na odber služby VPN. Ak chcete sledovať Guinnessovo šesť národov, odporúčame NordVPN. Má veľmi rýchle servery vo Veľkej Británii, ktoré sú ideálne na streamovanie ragby.


 2. Stiahnite si a nainštalujte klientsky softvér VPN do svojho zariadenia.

 3. Pripojte sa k britskému serveru a streamujte šesť národov.

 4. Prejdite na webovú stránku streamovania vo Veľkej Británii, ktorá zobrazuje hru (BBC iPlayer alebo ITV Hub). Celý rozvrh nižšie!

 5. Posaďte sa, relaxujte a užívajte si neobmedzený prístup do šiestich krajín - vďaka vašej VPN.

Získajte NordVPN a sledujte teraz šesť národov!

Kde sa pozerať na Six Nations online

S VPN môžete ľahko sledovať online zadarmo Six Nations. Britskí diváci môžu zadarmo sledovať všetky Rugby na pozemnej televízii. Zápasy sa zobrazia naživo BBC iPlayer alebo Rozbočovač ITV.

Sieť VPN vám umožňuje britskú IP adresu, čo znamená, že sa budete zdať vo Veľkej Británii a živo budete streamovať Šesť krajín..

Čo ešte môžem robiť s VPN?

Služba VPN je úžasná hodnota za peniaze. Nielenže vám umožní sledovať Rugby, ale poskytuje aj digitálne súkromie. To bráni vášmu ISP a vláde vedieť, čo robíte online. Sieť VPN vám navyše umožňuje obísť všetky obmedzenia a cenzúru miestnych webových stránok. Umožňuje vám tiež prístup na všetky webové stránky s obmedzeným prístupom, takže môžete použiť sieť VPN pre Netflix na prístup k obsahu Netflix blokovanému vo vašej krajine, ako aj na odblokovanie ďalších služieb, ako sú služby Spotify, Amazon Prime, Hulu a ďalšie..

Vybavenie šiestich národov

Tento víkend sa Anglicko stretne s Francúzskom v epickej bitke závetov. Po porážke Írska v napínavom otváracom zápase, veľa ľudí verí, že Anglicko má, čo je potrebné na to, aby vyhralo hru. Wales, ktorý sa dostal k skorému víťazstvu proti Francúzsku, by si mal prekonať náskok porazením Talianska. Na záver bude Škótsko hrať Írsko v zápase, o ktorý je trochu ťažšie dorovnať, ale väčšina ľudí očakáva, že Írsko vyhrá súčasné Írsko - Grand Slam Champs!

Tu je kompletný rozpis zápasov pre Majstrovstvá Európy šiestich národov do roku 2020:

2. týždeň

 • Sobota, 9. februára, 14:15 (GMT). Štadión Murrayfield. Škótsko VS. Írsko. BBC iPlayer

 • Sobota, 9. februára, 16:45 (GMT). Stadio Olimpico. Taliansko VS. Wales. Rozbočovač ITV

 • Nedeľa 10. februára, 15:00 (GMT). Štadión Twickenham. Francúzsko VS. Anglicka. Rozbočovač ITV

3. týždeň

Sobota 23. februára, 14:15 (GMT). Stade de France. Francúzsko VS. Škótsko. BBC iPlayer

Sobota 23. februára, 16:45 (GMT). Miléniový štadión. Wales VS. Anglicka. BBC iPlayer

Nedeľa, 24. februára, 15:00 (GMT). Stadio Olimpico. Taliansko VS Írsko. Rozbočovač ITV

4. týždeň

Sobota 9. marca, 14:15 (GMT). Štadión Murrayfield. Škótsko VS. Wales. BBC iPlayer

Sobota 9. marca, 16:45 (GMT). Štadión Twickenham. Taliansko VS Anglicko. Rozbočovač ITV

Nedeľa 10. marca, 15:00 (GMT). Štadión Aviva. Írsko VS. Francúzsko. Rozbočovač ITV

5. týždeň

Sobota 16. marca, 12:30 (GMT). Stadio Olimpico. Taliansko VS. Francúzsko. Rozbočovač ITV

Sobota, 16. marca, 14:45 (GMT). Miléniový štadión. Wales VS. Írsko. BBC iPlayer

Sobota, 16. marca, 17:00 (GMT). Štadión Twickenham. Anglicko VS.Scotland. Rozbočovač ITV

Šesť národov zranenia

Najviac zraniteľným pre anglický tím je Maro Itoje, ktorý si zranil koleno len za 14 minút pred thrillerom minulého týždňa. To by určite mohlo ovplyvniť výkon Anglicka, hoci väčšina ľudí súhlasí s tým, že by stále mali vyhrávať vďaka svojej kvalite v pretrhnutí. Dylan Hartley, Sam Underhill a Anthony Watson tiež momentálne nemôžu hrať na strane Anglicka. Očakáva sa však, že sa Underhill čoskoro vráti.

Írske Devin Toner a Garry Ringrose tiež utrpia zranenia, čo znamená, že si odnesú hru proti Škótsku. Wales nenahlásil žiadne nové zranenia, čo znamená, že by mali bojovať proti zápasom proti Taliansku. Stále im však chýba Taulupe Faletau, ktorý si zlomil ruku pri hre na Bath. Škótski ešte stále chýbajú niektorí z ich kľúčových hráčov - John Barclay, George Turner, Hamish Watson, David Denton, Richie Gray a Byron McGuigan, všetci predtým, ako sa začal turnaj!

Čo môžete očakávať od šiestich národov 2020

Podľa bookmakerov je Írsko najobľúbenejším víťazom tohtoročného šampionátu šiestich národov. Tu je zoznam aktuálnych kurzov:

 • Írsko 5/6

 • Anglicko 7/2

 • Wales 11/2

 • Škótsko 18/1

 • Francúzsko 22/1

 • Taliansko 500/1

Streamujte ragby online zadarmo - záver

Ak ste ragbyový fanúšik, môžete sledovať online šampionát ragby šiestich národov online. SeverVPN je spoľahlivá a lacná služba VPN, ktorá nedávno získala prestížne ocenenie za najlepšiu službu VPN na našich každoročných odvetvových štandardných oceneniach VPN..

S NordVPN môžete predstierať, že ste vo Veľkej Británii a pozerať všetky zápasy, ktoré sa zobrazujú na ITV Hub a BBC iPlayer. Stačí postupovať podľa pokynov v tejto príručke.

Získajte teraz NordVPN pre Six Nations!

Kredity obrázkov: Paolo Bona / Shutterstock.com,

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me